Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.
Paulina Sykut-Jeżyna rozpoznawalność i sympatię widzów zyskała jako prezenterka pogody na antenie Polsatu. Wiele osób może nie pamiętać, ale zanim stała się gwiazdą telewizyjną, marzyła o karierze piosenkarki.
5 kwietnia 2002 roku, czyli 20 lat temu, stacja wyemitowała pierwszy odcinek "Idola". Program był drugim po "Szansie na sukces" formatem, mającym na celu wyłonienie nowych wokalnych talentów. Z tej okazji prezenterka podzieliła się kilkoma archiwalnymi zdjęciami z castingu do trzeciej edycji show, w którym wzięła udział.
W opublikowanej serii zdjęć wykonanych aparatem z kliszą, Paulina Sykut-Jeżyna pozuje za kulisami programu. Towarzyszy jej kilka osób, które nadal robią karierę w show-biznesie. Wśród nich znajdują się wokaliści Krzysztof Zalewski i Łukasz Zagrobelny, czy też Sara Boruc, wówczas jeszcze Mannei.
Prezenterka z rozrzewnieniem wspomina stare dzieje:
Odnalazłam kilka zdjęć zrobionych aparatem z kliszą. Dzisiaj cieszę się, że miałam taki przy sobie, a w zasadzie był to aparat mojego Piotrka. Nie było wtedy Instagrama, nie było telefonów, które wszystko rejestrują w super jakości i dobrze! Była za to między nami uczestnikami, dobra energia, pasja, przyjaźń i radość, że tu jesteśmy. Mam wspaniale wspomnienia!
Refleksyjnie stwierdza również, że nie wiedziała wówczas, jak duże znaczenie będzie miał dla jej dalszego życia udział w programie:
Wtedy, wyjazd do Warszawy na casting do trzeciej edycji "Idola", okazał się ważnym życiowym wyborem. Czułam, że muszę i chcę spróbować. Ten moment, to miejsce. Wszystko, co wydarzyło się przez kolejne lata... Sama czasem nie mogę w to uwierzyć.
Pogodynka zaśpiewała wówczas utwór "Jednym szeptem". Wystąpiła przed jury w składzie: Elżbieta Zapendowska, Kuba Wojewódzki i Jacek Cygan. Paulina przeszłą do dalszego etapu, ale ostatecznie nie dostała się do finałowych odcinków na żywo. Producenci telewizyjni dostrzegli jednak jej potencjał i już wkrótce młoda dziewczyna poprowadziła program "Muzyczne listy" na antenie TV4. Tak rozpoczęła się jej telewizyjna kariera, która trwa do dzisiaj.
Ekspertka od jogi zabrała głos po niefortunnej wypowiedzi Prażuch-Prokop. "Nie zgadzam się"
Filip Chajzer potwierdza, że jest w związku z 20-latką. Mówi o spotkaniu z jej matką
Skolim zgarnia fortunę za koncerty. Jego stawki robią ogromne wrażenie
"Zawstydzająca sytuacja". 20-letnia partnerka Chajzera komentuje szum wokół ich związku
Pilne doniesienia o stanie zdrowia Bonnie Tyler. "Jest w śpiączce farmakologicznej"
Lewandowska upubliczniła screeny wiadomości od Krupińskiej. Prezenterka musiała się gęsto tłumaczyć
Występ 12-latki w "The Voice Kids" przejdzie do historii. Jurorzy nie dowierzają
Nie Rieker i nie Lasocki, tego lata liczą się tylko one - już są bestsellerem
Przestajemy rozpoznawać coraz więcej gwiazd. Eksperci mówią jednym głosem o groźnym trendzie