Paulina Sykut

Paulina Sykut

Paulina Sykut: najwazniejsze informacje


Paulina Sykut data urodzenia: 07.01.1981 r.
Paulina Sykut miejsce urodzenia: Puławy
Paulina Sykut wzrost: 1,62 m.
Paulina Sykut Facebook: Facebook.com/PaulinaSykutJezyna
Paulina Sykut Twitter: Twitter.com/SykutJezyna
Paulina Sykut Instagram: Instagram.com/paulinasykutjezyna
Paulina Sykut związki: Piotr Jeżyna (2011-obecnie; małżeństwo)
Paulina Sykut pełne nazwisko: Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut: życiorys

Paulina Sykut jest prowadzącą programów telewizyjnych. Z wykształcenia jest kulturoznawcą oraz dziennikarką. Jest także wokalistką - wielokrotnie brała udział w konkursach wokalnych.

Paulina Sykut: początki

Paulina Sykut zanim rozpoczęła karierę w mediach, brała udział w konkursach wokalnych. Jeszcze w latach szkolnych występowała w chórze kościelnym, Zespole Pieśni i Tańca Powiśle oraz puławskim Ośrodku Kultury. Zdobyła m.in. I nagrodę w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literatury Współczesnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, III nagrodę w II Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską ORANŻERIA w Radzyniu Podlaskim. W 1999 r. zdobyła I nagrodę w Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej "Wyśpiewać Poezję" w Lublinie. Otrzymała także III nagrodę Prezydenta Miasta Włocławek i Ilustrowanego Kuriera Polskiego w Centralnym Spotkaniu Turnieju Poezji Śpiewanej XLIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku. Po licznych sukcesach, postanowiła wziąć udział w 2. edycji wokalnego talent-show "Idol" (2003 r.). Odpadła w ostatnim etapie przed odcinkami na żywo (zabrakło jej 1% głosów, aby dostać się do finałów). W 2003 r. została prezenterką programu "Muzyczne listy", na TV4. Prowadziła go przez dziewięć lat, do 2012 r.

Paulina Sykut: rozwój kariery

W 2007 r. Paulina Sykut rozpoczęła współpracę z Polsatem - została prezenterką pogody. Przełom w jej karierze nastąpił w 2010 r., kiedy wzięła udział w programie "Tylko nas dwoje". W wokalnym talent-show występowała wraz z Iwanem Komarenko - zajęli pierwsze miejsce. Po wygranej Sykut zaczęła otrzymywać coraz więcej propozycji zawodowych. 31.12. 2010 r. pierwszy raz poprowadziła koncert sylwestrowy w Polsacie "Sylwestrowa moc przebojów". Była współprowadzącą tego programu także w kolejnych latach (Sylwester 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014). W 2011 r. została współprowadzącą "Must Be the Music. Tylko muzyka", emitowanego na antenie telewizji Polsat. W tym samym roku, zadebiutowała jako prowadząca "Sopot TOPtrendy Festiwal". Festiwal prowadziła także w 2012, 2013 i 2014 r. Po zakończeniu emisji "Muzycznych list" w TV4, zaczęła pracę w programie "4Music". W kolejnych latach dostała angaż do magazynu "Się kręci" i "Się kręci na żywo" oraz show "Taniec z Gwiazdami", gdzie prowadziła kulisy. Od 2016 r. jest także współprowadzącą tanecznego programu. Poza działalnością w telewizji, zajmuje się prowadzeniem imprez w centrach handlowych, dla firm prywatnych oraz koncertów (m.in. Piknik Country Mrągowo w 2011 r. czy Festiwal Podziel się posiłkiem).

Paulina Sykut: życie prywatne

Paulina Sykut od 1998 r. jest związana z biznesmenem, Piotrem Jeżyną. Para wzięła ślub w 2011 r. w Puławach.

paulina sykut

Więcej o:

paulina sykut