Agnieszka Woźniak-Starak pokazała kuchnię. Patrzymy na podłogę. Nietypowe połączenie

Agnieszka Woźniak-Starak podczas majówki postanowiła przetestować swoje umiejętności kulinarne. Nagrała relację z kuchni. Przy okazji pokazała wystrój wnętrz. Wzrok przyciąga podłoga.

Agnieszka Woźniak-Starak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prezenterka zebrała już ponad 650 tysięcy obserwujących na profilu na Instagramie. Często publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Tym razem odezwała się do fanów w majówkę. Woźniak-Starak postanowiła przygotować pewną potrawę. Cały proces opublikowała na koncie. Skorzystała z przepisu koleżanki z branży, Ewy Drzyzgi, którą wielokrotnie oznaczyła na relacji. Przy okazji, dziennikarka pokazała także wystrój kuchni.

Zobacz wideo Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o Mamę Ginekolog. "Nie śledzę, nie znam"

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się wystrojem kuchni

Agnieszka Woźniak-Starak przywitała fanów prosto z kuchni, która uchodzi za serce domu. Choć prezentowała przygotowywanie potrawy, w tle można zobaczyć, jak wygląda pomieszczenie, a zostało stylowo urządzone. Jest bardzo jasne, dominuje kolor biały z elementami drewna. Prezenterka wybrała również białe, klasyczne kafelki. Nie można zapomnieć o szklanych dodatkach, które znajdują się na blacie. To jednak podłoga najbardziej przyciąga wzrok. Woźniak-Starak postawiła na kombinację przypominającą szachownicę. Biało-czarne płytki w połączeniu z jasnym wnętrzem są idealnym przełamaniem koloru.

Kuchnia Agnieszki Woźniak-StarakKuchnia Agnieszki Woźniak-Starak fot. https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

Na instagramowym profilu dziennikarki wielokrotnie można było zobaczyć aranżację jej domu. W środku przeważa styl industrialny. Wnętrza zostały urządzone z dbałością o detale. W pomieszczeniach nie brakuje metalowych i złoconych dodatków, jak między lampy. Czarny stół w jadalni i ciemna kanapa kontrastują z białymi elementami. 

Agnieszka Woźniak-Starak nie cierpi gotować

W jednym z wywiadów, Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że nie zna cen produktów spożywczych. Jak się okazało, prezenterka rzadko odwiedza sklepy. Na co dzień korzysta z cateringu dietetycznego. Jej zakupy sprowadzają się do jedzenia dla psów i konia. Woźniak-Starak wyznała, że jest to dla niej oszczędność czasu. Ponadto, dziennikarka nie jest fanką gotowania. Zdecydowanie woli inwestować w przygotowane wcześniej posiłki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.