Agnieszka Woźniak-Starak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prezenterka zebrała już ponad 650 tysięcy obserwujących na profilu na Instagramie. Często publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Tym razem odezwała się do fanów w majówkę. Woźniak-Starak postanowiła przygotować pewną potrawę. Cały proces opublikowała na koncie. Skorzystała z przepisu koleżanki z branży, Ewy Drzyzgi, którą wielokrotnie oznaczyła na relacji. Przy okazji, dziennikarka pokazała także wystrój kuchni.
Agnieszka Woźniak-Starak przywitała fanów prosto z kuchni, która uchodzi za serce domu. Choć prezentowała przygotowywanie potrawy, w tle można zobaczyć, jak wygląda pomieszczenie, a zostało stylowo urządzone. Jest bardzo jasne, dominuje kolor biały z elementami drewna. Prezenterka wybrała również białe, klasyczne kafelki. Nie można zapomnieć o szklanych dodatkach, które znajdują się na blacie. To jednak podłoga najbardziej przyciąga wzrok. Woźniak-Starak postawiła na kombinację przypominającą szachownicę. Biało-czarne płytki w połączeniu z jasnym wnętrzem są idealnym przełamaniem koloru.
Kuchnia Agnieszki Woźniak-Starak fot. https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/
Na instagramowym profilu dziennikarki wielokrotnie można było zobaczyć aranżację jej domu. W środku przeważa styl industrialny. Wnętrza zostały urządzone z dbałością o detale. W pomieszczeniach nie brakuje metalowych i złoconych dodatków, jak między lampy. Czarny stół w jadalni i ciemna kanapa kontrastują z białymi elementami.
W jednym z wywiadów, Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że nie zna cen produktów spożywczych. Jak się okazało, prezenterka rzadko odwiedza sklepy. Na co dzień korzysta z cateringu dietetycznego. Jej zakupy sprowadzają się do jedzenia dla psów i konia. Woźniak-Starak wyznała, że jest to dla niej oszczędność czasu. Ponadto, dziennikarka nie jest fanką gotowania. Zdecydowanie woli inwestować w przygotowane wcześniej posiłki.