Agnieszka Woźniak-Starak miała inne plany na przyszłość. Nie wyszło i została prezenterką. "Pogrzebano moje marzenia"

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że w dzieciństwie marzyła, aby zostać aktorką. Niestety dziennikarka bardzo szybko musiała porzucić te plany.

Agnieszka Woźniak-Starak jest dziś jedną z najpopularniejszych prezenterek w Polsce. Dziennikarka prowadzi nie tylko "Dzień dobry TVN" i audycję "Life Balance" na antenie newonce.radio, a także liczne koncerty i wydarzenia kulturalne. Okazuje się, że kiedyś marzyła o innym zawodzie. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o partnerce w studiu DDTVN: Lubię pracować z Ewą, sprawia mi to przyjemność

Anna Dereszowska na Mazurach uwiła oazę spokoju. Dominuje drewno i stonowane barwyAnna Dereszowska na Mazurach uwiła oazę spokoju. Dominuje drewno i stonowane barwy

Agnieszka Woźniak-Starak miała inne zawodowe plany. "Pogrzebano moje marzenia"

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie fotografię, na której do złudzenia przypomina Kylie Minogue, fani od razu stwierdzili, że dziennikarka mogłaby się wcielić w piosenkarkę i aktorkę. Reporterka portalu cozatydzien.tvn.pl postanowiła zapytać gwiazdę TVN, czy kiedyś myślała o aktorstwie. Okazało się, że prezenterka rzeczywiście marzyła kiedyś o wykonywaniu tego zawodu. Niestety nie udało jej się dostać do kółka teatralnego.

Jak miałam jakieś 11-12 lat, to rzeczywiście był taki pomysł, szybko mnie jakoś z tego otrząsnęli na egzaminach do kółka teatralnego państwa Machulskich, no nie dostałam się. Tak pogrzebano moje marzenia o aktorstwie i nigdy więcej do nich nie wróciłam - wyznała Woźniak-Starak.

Dziennikarka przyznała także, że co jakiś czas dostaje propozycje zagrania samej siebie. Zapowiedziała także, że być może kiedyś przyjmie jedną z nich.

Miałam kilka propozycji zagrania epizodów w różnych filmach, najczęściej miałam zagrać samą siebie. Niektórych nie chciałam, a niektórych niestety nie mogłam, bo akurat to się nie zgrywało czasowo. Nie jest to jednak jakiś priorytet w moim życiu, ale kto wie, może kiedyś… - powiedziała.

Patrycja MarkowskaPatrycja Markowska odpoczywa na rajskich wakacjach. Zapozowała topless na huśtawce

Myślicie, że kiedyś zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak na dużym ekranie?

Więcej o: