Agnieszka Woźniak-Starak mogłaby grać dublerkę tej australijskiej piosenkarki. Sama zauważyła podobieństwo

Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała na InstaStories fotografię, na które pozuje bez makijażu i w zupełnie innej fryzurze. Przy okazji dziennikarka porównała się do Kylie Minogue. Dopiero teraz widzimy uderzające podobieństwo między nimi.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. Prezenterka zna się na trendach i nie boi się eksperymentować z modą. Rzadko kiedy zalicza wpadki, a każda z jej stylizacji zbiera mnóstwo komplementów. Tym razem dziennikarka opublikowała interesującą fotografię na InstaStories. Uwagę zwraca nie tylko nowa fryzura, ale i zestawienie kadru ze zdjęciem Kylie Minogue w młodości. Woźniak-Starak mogłaby odgrywać jej dublerkę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Willa Agnieszki Woźniak-Starak to raj na ziemi. Wrażenie robi piękna oranżeria i połączone ze smakiem style

Zobacz wideo Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest imprezowiczką?

Woźniak-Starak w falowanych włosach. Porównała się do Kylie Minogue. Jak siostry 

Agnieszka Woźniak-Starak nie ma problemów z tym, by pokazywać się bez makijażu. Dziennikarka w wolne dni pozwala odpocząć skórze i rezygnuje z kosmetyków kolorowych. Tym razem podzieliła się z fanami fotografią prosto z wnętrza samochodu. Prezenterka na twarzy nie ma grama makijażu, nie przedłuża również rzęs. Zmiana pojawiła się za to na jej głowie. Wożniak-Starak zazwyczaj stawia na proste włosy. Tym razem zdecydowała się na drobne szaleństwo i je pofalowała. Przy okazji zestawiła swoją fotografię ze zdjęciem Kylie Minogue w młodości. Obie pozują przodem do kamery i szeroko się uśmiechają, a w oczy rzuca się fakt, że mają praktycznie identyczne rysy twarzy. 

Woźniak-Starak w falowanych włosach. Porównała się do Kylie Minogue. Jak siostryWoźniak-Starak w falowanych włosach. Porównała się do Kylie Minogue. Jak siostry Fot. Instagram/ aga_wozniak_starak

ZOBACZ: Tak wyglądały równo dziesięć lat temu. Dziś Doda, Cichopek i Woźniak-Starak są nie do poznania

Dziennikarka przez lata wypracowała poranną rutynę. Dzień zaczyna bardzo wcześnie i dzięki temu ma czas, by bez pośpiechu zadbać o siebie. Agnieszka Woźniak-Starak jest fanką holistycznego podejścia w dbaniu o urodę. Stawia na naturalne sposoby i kosmetyki z prostym składem. Patrząc na jej zdjęcia widać, że jej triki pielęgnacyjne spełniają swoje zadanie. Wy też widzicie podobieństwo do australijskiej wokalistki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.