Tak wyglądały równo dziesięć lat temu. Dziś Doda, Cichopek i Woźniak-Starak są nie do poznania

Polskie gwiazdy wiedzą, jak wzbudzić zainteresowanie fotoreporterów ciekawą stylizacją czy oryginalnym makijażem. Jednak dziesięć lat temu większość z nich zupełnie inaczej się prezentowała. Dla niektórych czas stanął w miejscu. Sprawdźcie, o czym mowa.

W 2012 roku gwiazdy nie miały jeszcze tak dobrego dostępu do medycyny estetycznej, jak mają dziś. Oczywiście były zabiegi pielęgnacyjne, ale nie takie specjalistyczne jak dziś. Podobnie z resztą ze stylizacjami i makijażem. Dziesięć lat temu rockowy styl, czy przepych były w cenie. A dziś? Rządzi kompletny eklektyzm. Widać to z resztą po naszych gwiazdach. Doda, Edyta Górniak i Katarzyna Cichopek nadal zachwycają urodą, ale stylizacje miały mniej ciekawe niż dziś. 

Polecamy: Herbuś jest z byłym Gardias, a była Antka Królikowskiego ma dziecko z jego bratem. Eks narzeczony Opozdy jest z Lisowską

Doda

Doda dziesięć lat temu i dziśDoda dziesięć lat temu i dziś KAPiF.pl

Doda w tamtym czasie wiedziała, że lepiej zrezygnować z mocnej opalenizny w solarium, żeby móc się cieszyć piękną i promienną cerą na przyszłość. To był strzał w dziesiątkę, bo w 2022 roku wygląda spektakularnie. Czas się dla niej zatrzymał, a wokalistka pokazuje, że niezależnie od wieku można być piękną i zadbaną. Brawo.

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, kiedyś i dziśAgnieszka Woźniak-Starak, kiedyś i dziś KAPiF.pl

Agnieszka Woźniak-Starak w 2012 roku była jeszcze Agnieszką Szulim, znaną m.in. z prowadzenia "Bitwy na głosy" TVP. Dziś już nie eksperymentuje z fryzurami, a wybiera minimalizm. Jej jasne blond włosy idealnie komponują się ze słowiańską urodą. Prezenterka z roku na rok jest coraz piękniejsza, a jej stylizacje z czasem zyskały na jakości.

Katarzyna Cichopek

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek KAPiF.pl

Katarzyna Cichopek nigdy nie była ikoną stylu. Po latach jednak zaczęła bardziej eksperymentować ze stylizacjami, co zasługuje na plus. Jeżeli chodzi o urodę, to kompletnie nie widać na jej twarzy oznak starzenia. Dobry lekarz medycyny estetycznej? Być może, ale gwiazda wie co to umiar i prezentuje się świetnie.

Anna Lewandowska

Anna LewandowskaAnna Lewandowska KAPiF.pl

Trenerka zainwestowała w stylistę, co pochwaliła jakiś czas temu Sara Boruc. Trzeba przyznać, że ma rację, bo Anna Lewandowska wygląda teraz o wiele lepiej. Piękna żona piłkarza fantastycznie się prezentuje i pokazuje, że z wiekiem kobieta może stać się bardziej wyrazista.

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna KAPiF.pl

Prezenterka zawsze miała słabość do cukierkowych sukienek i stylizacji. Dzisiaj na szczęście wybiera bardziej wytrawne kroje. Wygląda w nich przepięknie i udowadnia, że czas działa na jej korzyść.

Edyta Górniak

Edyta Górniak, kiedyś i dziśEdyta Górniak, kiedyś i dziś KAPiF.pl

Edyta Górniak na przestrzeni lat bardzo szalała z wizerunkiem. W tamtym czasie nosiła chętnie suknie od Dawida Wolińskiego. Nic w tym dziwnego - idealnie komponowały się one z jej egzotyczną urodą. Teraz woli bawić się z nowoczesnością i w porządku. Wokalistka od 2012 roku pokazuje, że jest kobietą bez wieku. Brawo.

Więcej o: