Herbuś jest z byłym Gardias, a była Antka Królikowskiego ma dziecko z jego bratem. Eks narzeczony Opozdy jest z Lisowską

Show-biznes tak naprawdę jest dosyć hermetycznym środowiskiem, w którym wszystkie gwiazdy się znają. Nie brakuje przykładów nowych związków byłych partnerów celebrytów. Spotkanie na ściance eks partnerki z obecną ukochaną musi być niekomfortowe.

Rozstania gwiazd nigdy nie przechodzą bez echa, szczególnie gdy partnerzy nie potrafią rozejść się w zgodzie i publicznie piorą brudy. Pamiętacie jak Blanka Lipińska ujawniła, że spotyka się z Baronem? Wówczas pisała "internecie płoń", a krótko po tym nie chciała komentować doniesień na temat rozstania. Teraz jej były partner jest związany z Sandrą Kubicką. Takich przykładów jest znacznie więcej. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: One serio to powiedziały. 10 najgłupszych tekstów gwiazd. "Kiedy nie żyjesz, tracisz bardzo ważną część życia"

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Nowe związki dawnych partnerów gwiazd

Zaczęliśmy od Blanki Lipińskiej i Barona. Uchodzili za jedną z najgorętszych par w show-biznesie, ale ich miłość nie trwała długo. Artysta od 2021 roku jest w związku z Sandrą Kubicką, a ich relacja robi się coraz poważniejsza. Niedawno razem zamieszkali. 

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd Fot. Instagram/ blanka_lipinska/ sandrakubicka

Radosław Majdan i Doda byli małżeństwem przez trzy lata. Rozwiedli się w 2008 roku. Kilka lat później były piłkarz związał się z Małgorzatą Rozenek, z którą doczekał się syna Henryka. Niedawno świętowali szóstą rocznicę ślubu. 

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd Fot. Kapif

Doda z kolei łączona jest w parę z byłym partnerem Doroty Gardias. Prezenterka i Dariusz Pachut zakończyli relację w marcu tego roku. Sportowiec od jakiegoś czasu coraz częściej widywany jest w towarzystwie Rabczewskiej. Wygląda na to, że są ze sobą na tyle blisko, że artystka ma jego zdjęcie na obudowie telefonu.

ZOBACZ: Doda jednak jest w związku?! Odpowiedź kryje jej case na telefon. Spotyka się z byłym Gardias

Dorota Gardias i Dariusz PachutDorota Gardias i Dariusz Pachut Instagram @dorotagardias

Doda nie pochwaliła się w sieci zdjęciem z Pachutem, ale sportowiec swego czasu opublikował na Instagrama fotografię, na której fani rozpoznali Rabczewską. 

Dariusz PachutDariusz Pachut Fot. dariuszpachut/Instagram

Co łączy Antka Królikowskiego i Barona? Ta sama była partnerka. Mowa oczywiście o Julii Wieniawie. Aktorka przez rok spotykała się z Królikowskim. Po rozstaniu związała się z Baronem, z którym spotykała się jedynie przez kilka miesięcy. Wieniawa od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Nikodemem Rozbickim, który z kolei był łączony z Maffashion

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd Fot. Instagram/ juliawieniawa

Antek Królikowski ma za sobą wiele związków, ale jego rodzeństwo jest bardziej stałe w uczuciach. Aktor w 2015 roku związał się z Joanną Jarmołowicz. Ta relacja również nie trwała długo. Co ciekawe, dzisiaj aktorka jest partnerką młodszego brata Antka, Jana. W 2019 roku zakochani przywitali na świecie syna Józefa. 

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd Fot. East News/ Instagram/ asiajarmolowicz

Edyta Herbuś od 2018 jest w związku z Piotrem Bukowieckim. Producent w przeszłości spotykał się z Dorotą Gardias, a w 2013 roku doczekali się córki Hanny. 

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd Fot. Kapif/ edytaherbus

Maffashion i Sebastian Fabijański po głośnym rozstaniu na nowo układają życie miłosne. Celebrytka spotyka się z operatorem Mateuszem, który w sieci przedstawia się jako "blu3aby". Fabijański został przyłapany w towarzystwie Anny-Marii Siekluckiej i można było zauważyć, że nie szczędzą wobec siebie czułości. Była i rzekomo obecna partnerka aktorka spotkały się na Party Fashion Night i pozowały nawet razem na ściance. Blogerka za wszelką cenę starała się jednak unikać aktorki

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd Fot. Kapif

Joanna Opozda w przeszłości była zaręczona z Andim Mancin, który jest rajdowcem. Mężczyzna teraz związany jest z Eweliną Lisowską. Ukochany wokalistki unika blasku fleszy, gdyż nie zadebiutował jeszcze z żadną ze znanych partnerek na ściance.

ZOBACZ: Kubicka i Baron na kolacji z Lisowską i jej partnerem. To były narzeczony Opozdy, która jest żoną byłego chłopaka Wieniawy, byłej dziewczyny aktualnego partnera Kubickiej

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd Fot. Kapif/ Instagram/ ewelinalisowskaofficial

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.