Doda jednak jest w związku?! Odpowiedź kryje jej case na telefon. Spotyka się z byłym Gardias

Doda została kilkukrotnie przyłapana w towarzystwie Dariusza Pachuta. Ten w przeszłości spotykał się z Dorotą Gardias. Na jakiś czas ucichło o rzekomym związku sportowca i wokalistki, ale Rabczewska sama dała powód do spekulacji. Wszystko przez zdjęcie na jej telefonie.

Od dłuższego czasu spekuluje się, czy Doda po rozwodzie z Emilem Stępniem jest w nowym związku. Wokalistkę łączono już z Maxem Hodgesem, z którym pojawiała się nawet na imprezach branżowych. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, relacja zakończyła się, jednak mężczyzna pozostanie bliski jej sercu. W reality show Polsatu artystka szuka miłości, ale zaiskrzyło podczas randki z tylko jednym kandydatem. Na najnowszym InstaStories wokalistka świętowała muzyczne sukcesy. Nagrywając się w lustrze przez przypadek pokazała tył telefonu, a na nim romantyczne zdjęcie z mężczyzną. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rzeczy Nergala leciały przez okno, a Majdana wylądowały na śmietniku. Doda ma za sobą wiele afer. Wybraliśmy najlepsze

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Doda jednak jest w związku? Odpowiedź kryje jej telefon 

Doda ma za sobą kilka zawodów miłosnych. W ostatnim czasie artystka poświeciła się muzycznej karierze, jednak znalazła czas na poszukiwania życiowego partnera. Rabczewska opublikowała nowe zdjęcie na Instagrama, na którym przy okazji widać tył jej telefonu. Doda zdecydowała się na personalizowanego case'a i wybrała fotografię, na której towarzyszy jej umięśniony i wytatuowany mężczyzna. 

 

Jakiś czas temu paparazzi przyłapali Dodę i Dariusza Pachuta podczas wycieczki rowerowej, a zdjęcia opublikował magazyn "Twoje Imperium". Rabczewska nabrała wody w usta i nie chciała komentować relacji. Wygląda jednak na to, że lubią spędzać czas w swoim towarzystwie. 

ZOBACZ: Doda znów zakochana?! Jej nowym chłopakiem ma być były gwiazdy TVN

Pachut w marcu tego roku rozstał się z Dorotą Gardias. 36-latek jest ratownikiem medycznym, podróżnikiem i zapalonym sportowcem. Na zdjęciu znajdującym się na obudowie telefonu Dody towarzyszący jej mężczyzna stoi tyłem, jednak porównując go z fotografiami sportowca, które publikuje na Instagramie, można zaobserwować, że zgadza się nie tylko muskularna postura, ale i tatuaże

Doda jednak jest w związku? Odpowiedź kryje jej telefonDoda jednak jest w związku? Odpowiedź kryje jej telefon Fot. Instagram/ dodaqueen

 

Rabczewska nie jest zbyt wylewna na temat relacji ze sportowcem, ale wygląda na to, że tych dwoje czuje do siebie miętę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.