Pamiętacie Glorię ze "Zbuntowanego anioła"? Sprawdziliśmy, co u niej słychać. Jest jeszcze piękniejsza

Polacy pokochali ją za rolę Glorii w serialu "Zbuntowany anioł". Po zakończeniu zdjęć do telenoweli wystąpiła w kilku produkcjach, a potem rzuciła aktorstwo. Sprawdzamy, co dziś robi.

Gabriela Sari dzięki roli w "Zbuntowanym aniele" zyskała przepustkę do show-biznesu. 23 lata temu wcielała się w postać Glorii, najlepszej przyjaciółki Milagros (Natalia Oreiro). Jej znakami charakterystycznymi były gęste włosy i wyraźne brwi. Sprawdziliśmy, jak zmieniła się na przestrzeni lat. 

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Gabriela Sari rzuciła aktorstwo i założyła rodzinę

Dziś Gabriela Sari ma 46 lat i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Po zakończeniu produkcji "Zbuntowanego anioła" mogliśmy ją zobaczyć między innymi w kilku argentyńskich serialach i filmach, takich jak "Słodka miłość" czy "La ley del amor". W 2014 roku ukazała się ostatnia telenowela z jej udziałem zatytułowana "Somos Familia". 

Gabriela SariGabriela Sari Instagram @gabrielasari

Po zakończeniu kariery aktorskiej serialowa Gloria wyszła za prezentera telewizyjnego Dariana Schijmanema. W 2017 roku na świat przyszła ich córka o imieniu Paloma, którą natychmiast pochwalili się w mediach społecznościowych. Od tego czasu jej Instagramowy profil zalewają urocze rodzinne kadry, a dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców. 

Gabriela SariGabriela Sari Instagram @gabrielasari

Gabriela SariGabriela Sari Instagram @gabrielasari

W wolnych chwilach Gabriela Sari uprawia różnego rodzaju aktywności fizyczne na świeżym powietrzu, dzięki czemu może pochwalić się fantastyczną sylwetką. Oprócz tego uwielbia podróżować i chętnie pokazuje zdjęcia z różnych zakątków świata. Według mediów zajęła się malarstwem.

Więcej starych i aktualnych zdjęć Gabrieli Sari znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Zbuntowany anioł". Relacja Ivo i Glorii nie była wyreżyserowana. Aktorzy przyjaźnią się od lat. To zdjęcie mówi wszystko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.