Natalia Oreiro przeszła metamorfozę. Fani zgodni: Wyglądasz jak Jennifer Lopez!

Natalia Oreiro swego czasu była jedną z najpopularniejszych aktorek za sprawą serialu "Zbuntowany anioł". Obecnie jest aktywna na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia i nagrania, ukazujące projekty zawodowe i sceny z życia codziennego. Na jednym z ostatnich zdjęć do złudzenia przypomina inną znaną gwiazdę.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Natalia Oreiro zdobyła rozpoznawalność i serce widzów za sprawą roli Milagros, czyli pokojówki w kultowym swego czasu serialu "Zbuntowany Anioł". Chociaż złota era telenoweli minęła lata temu, do dzisiaj uchodzi za jedną z najchętniej oglądanych opowieści w historii polskiej telewizji. Odtwórczyni głównej roli uchodziła za jedną z najpiękniejszych aktorek swoich czasów. Obecnie profil aktorki na Instagramie śledzi ponad 1,3 miliona osób. Wielu z nich zauważyło, że Urugwajka coraz bardziej zaczyna przypominać inną sławną gwiazdę.

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

Niesamowita metamorfoza Natalii Oreiro. Aktorka wygląda zupełnie jak Jennifer Lopez!

Chociaż szczyt popularności Natalia Oreiro osiągnęła jakiś czas temu, aktorka wciąż jest aktywna zawodowo, biorąc udział w coraz to nowych projektach filmowych. Jest także aktywna w mediach społecznościowych, z pomocą których informuje fanów o nowych projektach, a także sporadycznie dzieli się informacjami na temat życia prywatnego. Ostatnio opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których do złudzenia przypomina latynoską gwiazdę Jennifer Lopez. Zdjęcia opatrzyła śmiałym komentarzem:

Ponieważ nie wiedziałam, w co się ubrać, zakładam wszystko!

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo komplementów od zauroczonych fanów:

Niesamowicie piękna!
Jak zwykle przepięknie.
Niesamowita kobieta.
Przypominasz tutaj Jennifer Lopez. Wspaniale wyglądasz!
 

Wy też dostrzegacie podobieństwo do latynoskiej wokalistki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.