"Zbuntowany anioł". Relacja Ivo i Glorii nie była wyreżyserowana. Aktorzy przyjaźnią się od lat. To zdjęcie mówi wszystko

Facundo Arana, czyli Ivo z serialu "Zbuntowany anioł", utrzymuje przyjacielskie kontakty z innymi członkami obsady. Szczególna więź połączyła go z aktorką, która grała Glorię.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

W latach 90. telenowela "Zbuntowany anioł" szturmem zdobyła serca widzów. Choć od zakończenia emisji w Polsce minęło już ponad 20 lat, fani nadal śledzą losy ulubionych aktorów. Największą popularność zdobyła Natalia Oreiro, która zagrała Milagros, ale ulubieńcem Polaków był też Facudno Arana.

Zobacz wideo "Pam & Tommy" - pierwszy zwiastun serialu o głośnym skandalu wokół skradzionej sekstaśmy

"Zbuntowany anioł". Relacja Ivo i Glorii nie była wyreżyserowana

Facundo Arana grał w serialu "Zbuntowany anioł" Ivo DiCarlo, który stracił głowę dla Milagros. Próbując zdobyć ukochaną, bohater zaprzyjaźnił się z jej koleżanką Glorią, którą grała Gabriela Sari. Choć nie była to rola pierwszoplanowa, to fani doskonale ją pamiętają. Aktorka przykuwała uwagę pięknym uśmiechem i charakterystycznymi brwiami. Jak się okazuje, relacja, która ich łączyła w serialu, wcale nie była wyreżyserowana. Aktorzy przyjaźnią się od lat i świetnie czują się w swoim towarzystwie. Świadczą o tym zdjęcia, które Arana opublikował na Instagramie.

 

Na zdjęciach możemy zobaczyć uśmiechniętych od ucha do ucha aktorów, a także córkę Gabrieli Sari. Dla aktorki czas się zatrzymał. Serialowa Gloria ma obecnie 44 lata i wciąż wygląda rewelacyjnie. 

"Zbuntowany anioł". Co słychać u pozostałych aktorów?

Dzięki roli w serialu "Zbuntowany anioł" największą karierę zrobiła Natalia Oreiro. Mogliśmy ją zobaczyć w telenowelach "Kachorra to ja" oraz "Jesteś moim życiem". W 2010 roku zagrała w filmie "Miss Tacuarembó", a następnie wystąpiła też w produkcji "Gilda - No me arrepiento de este amor", która była oparta na życiorysie tragicznie zmarłej piosenkarki muzyki cumbia. W 2020 roku wystąpiła w Polsce podczas Sylwestra Marzeń.

W telenoweli wystąpiła też Victoria Onetto, która wcielała się w rolę "Motylka". Onetto jakiś czas temu porzuciła aktorstwo i skupiła się na pracy społecznej w Argentynie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.