"Zbuntowany anioł". Podbiła serca fanów rolą "Motylka". Dziś Victoria Onetto nie ma już rudych włosów i zmieniła styl

Telenowela "Zbuntowany Anioł" podbiła serca widzów na całym świecie. Fani serialu z pewnością doskonale pamiętają "Motylka", czyli serialową służącą i przyjaciółkę Milagros. Victoria Onetto kończy w tym roku 50 lat. Sprawdzamy, co u niej słychać.

Od emisji ostatniego odcinka serialu "Zbuntowany anioł" minęło już ponad 20 lat. W tym czasie wielu bohaterów produkcji zmieniło się nie do poznania. Czas zatrzymał się z kolei dla Natalii Oreiro, która wcielała się w rolę Milagros i nadal zachwyca widzów, występując głównie w argentyńskich produkcjach. Karierę w telenowelach porzuciła natomiast serialowa służąca "Motylek". Jak dziś wygląda Victoria Onetto?

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

„Zbuntowany Anioł”. Jak dziś wygląda serialowy "Motylek"?

Dzięki roli "Motylka" w serialu "Zbuntowany anioł" Victoria Onetto zdobyła wielu fanów na całym świecie. Choć w hicie emitowanym pod koniec lat 90. na antenie Polsatu grała rolę drugoplanową, to widzowie z pewnością doskonale ją pamiętają. "Motylek" była służącą w domu zamożnej rodziny Di Carlo i przyjaźniła się z Milagros, w której rolę wcieliła się piękna Natalia Oreiro. Onetto w serialu wyróżniała się przebojowym charakterem, płomiennorudymi włosami i zamiłowaniem do motylków, do których nawiązuje jej ksywka.

Jak się okazuje, Victoria Onetto nie poszła śladami swojej koleżanki po fachu. Jakiś czas temu porzuciła aktorstwo i skupiła się na pracy społecznej. W Argentynie prężnie działa na rzecz kobiet i pracuje jako sekretarz ds. kultury i promocji sztuki w gminie Avellaneda. Jedynie od czasu do czasu gościnnie występuje na deskach teatru. 

Victoria zrezygnowała też z płomiennorudych włosów, a wyzywające stroje zamieniła na eleganckie sukienki. Mimo zmian w wizerunku fani bez problemu mogą dostrzec w niej serialowego "Motylka". Zdjęcia Victorii Onetto zobaczycie w galerii nad tekstem. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.