Natalia Oreiro odwiedziła Polskę rok temu, a co robią dziś jej koledzy ze "Zbuntowanego anioła"? Arana ma dużą rodzinę

"Zbuntowany anioł" to jedna z najpopularniejszych telenowel na świecie - argentyński serial, który premierę miał w 1998 roku, emitowany był w ponad 30 krajach (w Polsce po raz pierwszy w 2000 roku). Minęły 22 lata odkąd widzowie poznali głównych aktorów produkcji. Jak wyglądają dzisiaj? Jak można się spodziewać, bardzo się zmienili.
Natalia Oreiro Natalia Oreiro AKPA

Natalia Oreiro

"Zbuntowany anioł" otworzył Natalii Oreiro drzwi do kariery. Śpiewającą aktorkę pokochały miliony widzów na całym świecie. W zeszłym roku artystka przyjęła zaproszenie od TVP i wystąpiła podczas "Sylwestra Marzeń". Wyglądała świetnie, gorzej ze śpiewem (w tle słychać było playback).

]31.12.2019 Zakopane Sylwester 2019 w Zakopanem n/z Natalia Oreiro Fot. Piotr Korczak/REPORTER
Piotr Korczak/REPORTER / Piotr Korczak/REPORTER

Victoria Onetto Victoria Onetto Instagram/victoriaonetto

Victoria Onetto

Victoria Onetto wcielała się w "Motylka". Widzowie bardzo polubili tę rudowłosą postać, która z czasem porzuciła aktorstwo. Dziś pracuje w urzędzie sekretarza kultury w gminie Avellaneda. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania i polityki w kulturze oraz komunikacji na Wydziale Nauk Społecznych Ameryki Łacińskiej. Widać, że nie poszła w ślady znanych koleżanek z branży i nie przesadza z zabiegami u lekarzy medycyny estetycznej.

Mariana Arias i Victoria Onetto
Screen z Twitter.com

Facundo Arana z rodziną Facundo Arana z rodziną facundoaranatagle/Instagram

Facundo Arana

Facundo Arana kradł niegdyś serca wszystkim kobietom. Przystojny Argentyńczyk wcielał się w rolę - początkowo - niespełnionej miłości głównej bohaterki, która pomimo wszelkich przeszkód zakończyła się happy endem. Dziś aktor wiedzie życie szczęśliwego męża i ojca - w 2012 roku poślubił Marię Susini, z którą wychowuje dwunastoletnią córkę Indię oraz jedenastoletnich bliźniaków Yaco i Moro.

Facundo Arana
facundoaranatagle/Instagram

Mariana Arias Mariana Arias Instagram/ @marianaarias

Mariana Arias

W argentyńskiej telenoweli Mariana Arias wcielała się we wredną Andreę, której jedynym celem było rozdzielenie Milagros i Iva. Widzowie nie przepadali za jej bohaterką, ale to nie przeszkodziło jej zrobić kariery. W sierpniu skończyła 55 lat i jest znaną prezenterką telewizyjną. Prowadzi również własny biznes - stworzyła linię perfum.

Mariana Arias
Instagram/ @marianaarias

Fernanda Mistral Fernanda Mistral East News

Fernanda Mistral

Fernanda Mistral wcielała się w Luisę Rapallo de Di Carlo - dziedziczkę fortuny, dla której miłość swojego życia zostawił ojciec Milagros, Federico DiCarlo (Arturo Maly, który zmarł w 2001 roku na atak serca). 

Vero?nica Vieyra Vero?nica Vieyra screen IG @veronicavieyra1

Verónica Vieyra

Verónica Vieyra grała siostrę Iva. Była bardzo szaloną dziewczyną, którą pokochali widzowie. Niestety, bardzo szybko zdecydowała się odejść z produkcji.

Vero?nica Vieyra
screen IG @veronicavieyra1