Fanka Klaudii Halejcio zwróciła uwagę na dłoń aktorki. "Czy to pierścionek zaręczynowy?"

Klaudia Halejcio włożyła spodenki, które nosiła kilka miesięcy temu i pokazała, jak zmieniło się jej ciało w czasie ciąży. Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę nie na brzuch, ale na rękę aktorki.

Jakiś czas temu okazało się, że Klaudia Halejcio ma nowego partnera. Aktorka pokazała go na zdjęciach ze wspólnego wypadu na Zakynthos, gdzie świętowali jej trzydzieste urodziny. Początkowo Klaudia niewiele mówiła o tym tajemniczym mężczyźnie, jednak w końcu się przełamała.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak w domowych warunkach farbuje włosy

Klaudia Halejcio zaręczona?

Aktorka jest w związku z Oskarem, biznesmenem, który działa w branży internetowej. Poznała go przez wspólnych znajomych. W walentynki celebrytka ogłosiła, że ona i jej partner spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka

Czyżby szykowały się kolejne zmiany w ich życiu? Aktorka zestawiła ze sobą dwa niemal identyczne zdjęcia, by pokazać, jak zmieniło się jej ciało w czasie ciąży. Jedna z komentujących osób zwróciła uwagę, że na nowej fotografii Klaudia ma na palcu pierścionek. Pojawiło się pytanie, czy się zaręczyła.

Czy to pierścionek zaręczynowy? - zapytała.

Klaudia Halejcio nie odniosła się do komentarza. Nawet jeśli to faktycznie pierścionek zaręczynowy, to ślubu chyba na razie nie będzie. W jednym z ostatnich wywiadów celebrytka wyznała, że chciałaby, aby ten dzień był perfekcyjny, a teraz woli skupić się na przygotowaniach do porodu, niż na planowaniu ceremonii.

Jestem perfekcjonistką i chciałabym, by mój ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyłam. Może teraz w moim życiu wszystko dzieje się nie po kolei, ale ja się tym absolutnie nie martwię. Nie myślę o remontach, przeprowadzkach ani salach do wynajęcia  na wesele. Cieszę się przerwą w pracy i możliwością odpoczywania. Bo już niedługo… Trzymajcie kciuki! – wyznała w rozmowie z "Party".

Coś nam się wydaje, że Klaudia tym zdjęciem nie przekazała, że się zaręczyła. Przeglądając jej instagramowy profil, można zauważyć, że ten pierścionek miała na palcu już na wcześniejszych zdjęciach. 

Klaudia Halejcio pokazała, ja zmieniło się jej ciało w ciążyKlaudia Halejcio pokazała, ja zmieniło się jej ciało w ciąży fot. klaudiahalejcio/Instagram

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Instagram/klaudiahalejcio

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.