Grał Iva w "Zbuntowanym Aniele". Dziś Facundo Arana ma siwe włosy i brodę. Aktor nie korzysta z medycyny estetycznej

Facundo Arana znany z telenoweli "Zbuntowany Anioł" 31 marca świętuje 49. urodziny. Jak dziś wygląda aktor i co u niego słychać?

Facundo Arana ma na swoim koncie całkiem pokaźną filmografię, ale widzowie na całym świecie najlepiej pamiętają go z roli Iva DiCarlo Rapallo - bohatera argentyńskiej telenoweli "Zbuntowany Anioł", która została wyprodukowana w latach 1998–1999 (w Polce format emitowano nieco później, bo latach 2000-2017). Facundo Arana podbijał wówczas serca wielu kobiet. A co słuchać u niego teraz?

'Motylek' z serialu 'Zbuntowany anioł'Tak dziś wygląda "Motylek" ze "Zbuntowanego anioła"

Facundo Arana obchodzi urodziny

31 marca Facundo Arana 31 marca świętował 49. urodziny. Fani z całego świata składają aktorowi na Instagramie życzenia. Gwiazdor zdążył już na nie odpowiedzieć, publikując w mediach społecznościowych urodzinowe nagranie. Widać na nim, że Arana bardzo się zmienił od czasów "Zbuntowanego Anioła". Nadal ma długie blond włosy, ale pojawiają się już w nich siwe pasma. Aktor zapuścił też brodę. Widać też, że stawia na naturalność (co oczywiście bardzo mu się chwali) i nie nadużywa medycyny estetycznej. 

 

Facundo Arana chwali się rodziną 

Od grudnia 2012 roku Facundo Arana jest szczęśliwym mężem. Jego wybranką została piękna modelka Maria Susini, z którą ma córkę oraz dwóch synów - bliźniaków. Aktor jest wielkim zwierzolubem i aktywistą, który walczy o prawa zwierząt. Na jego Instagramie na każdym kroku pojawiają się zdjęcia zwierzaków. Są króliki, kaczki, gęsi, konie i wiele innych. Aktor ma w domu psa, kota, uroczą fretkę oraz królika. 

Aktor ostatnio gra dużo mniej. W ostatnich latach występował głównie w serialach. Można było go zobaczyć w takich projektach jak: "Kiedy się uśmiechasz", "Farsantes" czy "Noche & dia, junto a vos". W 2017 roku pojawił się w filmie "Adiós querido Pep". Nie każdy jednak wie, że Arana spełnia się w roli muzyka. Komponuje muzykę i koncertuje z zespołem La Caranza. Amatorsko uprawia też surfing i chodzi po górach. 

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!