Powtórka z rozrywki, czyli największa gwiazda Sylwestra Marzeń z TVP zaśpiewała z playbacku. Widzowie zniesmaczeni występami Natalii Oreiro

Choć można było się tego spodziewać, był cień nadziei, że Natalia Oreiro jednak zaśpiewa na żywo. Tak się nie stało, co nie umknęło uwadze widzów.

Jacek Kurski zdążył już pochwalić się zachwycającymi wynikami oglądalności sylwestra w TVP (w szczytowym momencie TVP 2 oglądało ponoć 8 milionów widzów). Choć publika w Zakopanem bawiła się świetnie, nie dane jej było posłuchać śpiewającej na żywo Natalii Oreiro. Urugwajka się nie popisała. 

Widzowie krytykują występ Natalii Oreiro

Aktorka, która popularność zyskała dzięki serialowi "Zbuntowany anioł", była największą gwiazdą tegorocznego sylwestra zorganizowanego przez Telewizję Publiczną. Na scenie pojawiła się aż trzy razy i wyglądała naprawdę zjawiskowo. Piękne i lekkie suknie świetnie się na niej prezentowały, jednak nie odciągnęły uwagi od słabego występu. Natalia zaśpiewała bowiem z playbacku. 

Porażka! Powinien być zakaz śpiewania z playbacku. Jak się nie potrafi śpiewać, to się nie śpiewa, a nie szopkę odstawia - grzmi internautka.

Komentatorka słusznie zauważyła też, że to kolejna taka sytuacja na imprezie sylwestrowej TVP. Dwa lata temu gościem specjalnym był Luis Fonsi (za występ otrzymał ponoć pół miliona złotych), który podobnie jak Oreiro, jedynie poruszał ustami. 

Tak żenującego playbacku nie było w TVP od lat. Luis Fonsi został zdetronizowany.

No cóż, ciężko się nie zgodzić. Jeśli nie mieliście okazji posłuchać, a właściwie zobaczyć występu Urugwajki, zróbcie to teraz i sami oceńcie.

 

CW

Marcelina Zawadzka skomentowała zwolnienie z "Pytania na śniadanie" Moniki Zamachowskiej. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (134)
Powtórka z rozrywki, czyli największa gwiazda Sylwestra Marzeń z TVP zaśpiewała z playbacku
Zaloguj się
 • vegemot

  Oceniono 100 razy 68

  Pis+disco polo+kosciol idealnie oddają zacofanie tego kraju w XXI wieku. 100 lat za Europa, 100 lat za światem ale ciemnota zachwycona tańcuje z innymi januszami, bo w końcu przy władzy są takie same prymitywy jak oni. Widzą maliniaka robiącego sobie selfie z krowa, widzą odbicie siebie - nieudacznikow zyciowych, nie rozumiejacych zachodu i niczego więcej poza swoją wioską. W koncu bycie potomkiem chlopa panszczyznianego zobowiazuje, prawda ciemnoto?

 • Gość: GOŚĆ T.

  Oceniono 51 razy 37

  To nie pierwszy raz kiedy sylwester dwójka zamiast dać porządnie posłuchać muzyki puszcza wszystko z playbacku. Ale jak to bywa o 17 w Teleexpresie będą mówić jak to Kurski jest zadowolony z oglądalności. Obstawiam że TVP było najwyżej plasowane. Pewnie będzie jak z Voice Senior i głosami jakie były przedstawione po ogłoszeniu wyników.

 • gokle

  Oceniono 53 razy 33

  Takie gwiazda, jaka telewizja, a ze telewizja gowniana.....

 • Gość: tragedia

  Oceniono 28 razy 22

  Większość tego typu imprez to playback. Naiwniacy

 • andrzej2310

  Oceniono 22 razy 20

  tandeta za publiczną kasę

 • Gambit szachowy

  Oceniono 26 razy 20

  Po występach Mandaryny powinni byśmy być do tego przyzwyczajeni.

 • america_n_beauty

  Oceniono 19 razy 19

  Przecież tam niemalże wszyscy śpiewali z playbacku

 • bamshe

  Oceniono 33 razy 19

  przyeciez nikt tam spiewac zbytnio nie potrafil to skad zdziwienie. Jacy widzowie tacy artysci. A partyniak Ku...ki moze oglosic sukces na miare Urabana.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 22 razy 16

  Kurski jak zwykle kłamie z tą oglądalnością. Ludzie nie oglądali non-stop jednej stacji,ale przełączali kanały co kilka minut,ja tak zawsze robię,ale TVP nie dało się oglądać dłużej niż minutę. Najładniejszy koncert to jednak był w TVN,nie było żadnej lipy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX