Sylwestrowy występ Michała Szpaka wzbudził spore kontrowersje. Wokalista zaskoczył strojami, ale to nie one wzbudziły największe emocje. W TVP to by nie przeszło

Michał Szpak był jedną z największych gwiazd imprezy sylwestrowej zorganizowanej w Chorzowie przez telewizję Polsat. Jak zawsze artysta zaskoczył strojami, jednak tym razem to nie jego stylizacje wzbudziły największe kontrowersje.

Michał Szpak jest jedną z najpopularniejszych gwiazd. Słynie ze swojego nietypowego stylu i pięknego wokalu. Mimo że do szalonych kreacji artysty jesteśmy przyzwyczajeni, to nie byłby sobą, gdyby nie nas nie zaskoczył. 

Michał Szpak podczas Sylwestra 2019

Każdy występ artysty to niezwykłe szoł. Podczas koncertu sylwestrowego Michał Szpak zaśpiewał największe przeboje i jak zawsze zaprezentował się w przepięknych kreacjach. Podczas występu miał długi płaszcz z piórami i mocny czarny makijaż. Druga stylizacja była równie ciekawa. Wybrał pomarańczowy garniturowy komplet, który połyskiwał w blasku lamp.

Jednak to nie stylizacje, a aranżacja występu wzbudziły największy podziw. Na scenie artyście towarzyszyli tancerze i tancerki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tancerki ubrane były w garnitury, a tancerze w długie suknie z wysokim stanem. Widać wyraźnie, że stylizacje te nawiązywały do zamiany ról i tematyki gender, która - jak wiadomo - budzi niemałe emocje i jest tematem tabu w wielu kręgach. 

Było to bardzo odważne i prowokacyjne, jednak artyści rządzą się swoimi prawami. Doceniamy, że telewizja Polsat pozwoliła zrealizować jego artystyczne wizje, bo jak wiemy, nie każda stacja by się na to zgodziła. 

A wam podobał się występ Michała Szpaka?

BO

Michał Szpak o Tulii na Eurowizji: "Trzymam kciuki. Nie ma czegoś takiego jak nieeurowizyjna kompozycja".

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (299)
Sylwestrowy występ Michała Szpaka wzbudził kontrowersje. Wszystko przez stroje jego tancerzy. W TVP to by nie przeszło
Zaloguj się
 • Anna Skowron

  Oceniono 106 razy 54

  No. I co się stało. W balecie klasycznym faceci tańczą niejednokrotnie w tak obcisłych trykotach, że widać Wszystko. To nieraz nie jest przyjemne. Ale........ To jest Sztuka....Taka jest konieczność ... Komu przeszkadza, niech siedzi z Glińskim Kurskim i Kaczyńskim. Oni Bogobojniejsi od Boga....
  Lepiej najpierw spojrzyjcie na siebie. . Estrada ma swoje Prawa , dopóki się nie robi Krzywdy innym

 • Gość: Ewula

  Oceniono 82 razy 44

  Ludzie. Czy wiecie co znaczy słowo tolerancja. Jeżeli tak się ubiera i śpiewa to robi to dla tych, którzy go oglądają. Jeżeli komuś się nie podoba, to niech nie ogląda. Dajcie mu spokój. Niech się spełnia w tym co go interesuje. Potraficie tylko krytykować.

 • Gość: Sff

  Oceniono 83 razy 41

  Kontrowersje w przypadku strojów scenicznych, zawsze są problemem osób chodzących w jednej parze butów przez pół roku.

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 63 razy 33

  Jak coś sami osiągnięcie krytykujcie. Każdy prawdziwy artysta jest jak nie z tego świata.

 • wpm1

  Oceniono 44 razy 32

  Z M. Szpakiem jest jeden problem - facet ma GŁOS i potrafi śpiewać, a koza o zielonych łocza może mu co najwyżej buty polizać.

 • Gość: Mimi

  Oceniono 49 razy 31

  W POLSCE CO WYJĄTKOWE I GODNE UWAGI MUSI BYĆ KRYTYKOWANE LUB WYŚMIEWANE BO ZAGRAŻA KLIMATOM DISKO POLO SZPAK ŚPIEWA JAK ŚWIATOWE SLAWY

 • miszka_szyfman

  Oceniono 50 razy 30

  Nie jestem jego fanem ale to co prezentuje można nazwać sztuką w przeciwieństwie do chłopaków ze stodoły i ich disko.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 51 razy 25

  Niezła pogarda w komentarzach. A to że kiepsko śpiewa (zupełnie jakby każdy był co najmniej od śpiewu alikwotowego lub pieśni Wagnera) a to że "niemęski" (zupełnie jakby kazdy miał wyglądać jak urzędas z KPMG czy innego PwC lub kierowca tira). Dobrze się zaczyna ten Nowy Rok , nie ma co.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX