Sylwestrowy występ Michała Szpaka wzbudził spore kontrowersje. Wokalista zaskoczył strojami, ale to nie one wzbudziły największe emocje. W TVP to by nie przeszło

Michał Szpak był jedną z największych gwiazd imprezy sylwestrowej zorganizowanej w Chorzowie przez telewizję Polsat. Jak zawsze artysta zaskoczył strojami, jednak tym razem to nie jego stylizacje wzbudziły największe kontrowersje.

Michał Szpak jest jedną z najpopularniejszych gwiazd. Słynie ze swojego nietypowego stylu i pięknego wokalu. Mimo że do szalonych kreacji artysty jesteśmy przyzwyczajeni, to nie byłby sobą, gdyby nie nas nie zaskoczył. 

Michał Szpak podczas Sylwestra 2019

Każdy występ artysty to niezwykłe szoł. Podczas koncertu sylwestrowego Michał Szpak zaśpiewał największe przeboje i jak zawsze zaprezentował się w przepięknych kreacjach. Podczas występu miał długi płaszcz z piórami i mocny czarny makijaż. Druga stylizacja była równie ciekawa. Wybrał pomarańczowy garniturowy komplet, który połyskiwał w blasku lamp.

Jednak to nie stylizacje, a aranżacja występu wzbudziły największy podziw. Na scenie artyście towarzyszyli tancerze i tancerki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tancerki ubrane były w garnitury, a tancerze w długie suknie z wysokim stanem. Widać wyraźnie, że stylizacje te nawiązywały do zamiany ról i tematyki gender, która - jak wiadomo - budzi niemałe emocje i jest tematem tabu w wielu kręgach. 

Było to bardzo odważne i prowokacyjne, jednak artyści rządzą się swoimi prawami. Doceniamy, że telewizja Polsat pozwoliła zrealizować jego artystyczne wizje, bo jak wiemy, nie każda stacja by się na to zgodziła. 

A wam podobał się występ Michała Szpaka?

BO

Michał Szpak o Tulii na Eurowizji: "Trzymam kciuki. Nie ma czegoś takiego jak nieeurowizyjna kompozycja".

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.