Zenek Martyniuk zmiażdżył konkurencję. Miliony widzów wybrały "Sylwester Marzeń z Dwójką". Jacek Kurski nie kryje swojego zachwytu

Sylwester 2019 w Zakopanem okazał się ogromnym sukcesem. Pod sceną na Równi Krupowej i przed telewizorami zgromadziły się tłumy.

Sylwester zorganizowany przez Telewizje Polską w Zakopanem okazał się ogromnym sukcesem. Wszystko za sprawą Zenona Martyniuka, który dosłownie zmiażdżył konkurencje.

Oglądalność Sylwestra Marzeń w TVP

W Zakopanem odbyły się koncerty wielu gwiazd. Na Sylwestrze Marzeń zagrali: Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Radek Liszewski i zespół Weekend, Kombi, Modern Talking, Bajer Full, Boys, Maryla Rodowicz, Gromee, Golec uOrkiestra, Stefano Tarrazzino, Viki Gabor i Roksana Węgiel, Natalia Oreiro oraz Siostry Szydłowskie - zwyciężczynie The Voice Senior 2019.

Zaproszenie tylu znanych gwiazd opłaciło się TVP. Na Równi Krupowej wokalistę oglądało ok. 70 tys. osób. Natomiast przed telewizorami zgromadziło się ponad 8 mln.

W porównaniu do innych stacji ten wynik jest bezkonkurencyjny. Gdy Sylwester Marzeń oglądało 8 mln, w tym czasie sylwester na Polsacie - 2,8 mln osób, a sylwester na TVN - 2,08 mln.

Za ten wynik Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, podziękował za Twitterze.

Sylwester Marzeń to nowa polska tradycja. Dziękujemy widzom TVP za to wspaniałe zwycięstwo!

Wy też oglądaliście sylwester z TVP?

BO

Zenon Martyniuk szczerze o synu. "Gazety mają prawo pisać. Trochę jest prawdy i trochę nie". Opowiedział też o wnuczce.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.