Hanna Lis obejrzała sylwestrowy koncert na TVP i porównuje Kurskiego do hitlerowców. Zmiażdżyła go w swoim wpisie na Twitterze

Za nami sylwestrowe koncerty w różnych miastach Polski, organizowane przez trzy największe stacje telewizyjne: Polsat, TVN i TVP. Hannie Lis nie spodobał się "Sylwester Marzeń z Dwójką".

Sylwestrowe koncerty przyciągnęły tłumy widzów zarówno pod scenami, jak i przed telewizorami. Bezkonkurencyjny okazał się jednak sylwester w Zakopanem, który - jak się okazuje - obejrzało ponad 8 milionów widzów. Wśród nich była również Hanna Lis, która jednak bardzo ostro oceniła show.

Hanna Lis ostro o Kurskim

Hannie Lis zdecydowanie nie spodobał się Sylwester Marzeń z Dwójką, bo wyjątkowo ostro oceniła występy i organizację show na profilu na Twitterze. Dziennikarka porównała Jacka Kurskiego, prezesa Telewizji Polskiej, do hitlerowców i nie tylko.

Sowieci i hitlerowcy wymordowali lwią cześć polskiej inteligencji. Ciąg dalszy nastąpił za komuny. Dzieło domyka towarzysz Kurski. Bez jednego wystrzału - napisała dziennikarka na Twitterze.

Użytkownikom Twittera nie spodobały się jej słowa. Większość z nich stanęła w obronie Jacka Kurskiego, krytykując jednocześnie Hannę Lis za zbyt ostre słowa i porównanie gustu muzycznego do zbrodni wojennych.

Przekracza pani granice.
Co trzeba mieć w głowie, by w jednym twicie zrównać zamiłowanie do (...) gatunku muzycznego ze zbrodniami wojennymi?
Jak czytam takie słowa, to z miejsca staję się fanką Zenka i Sławomira - komentowali niektórzy.

A wy co sądzicie o wpisie dziennikarki?

KM

Oto najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Słowa Hanny Lis też przejdą do historii i będą mieć swoje konsekwencje? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (849)
Hanna Lis obejrzała sylwestrowy koncert na TVP i porównuje Kurskiego do hitlerowców. Zmiażdżyła go w swoim wpisie na Twitterze. "Bez jednego wystrzału"
Zaloguj się
 • Gość: Jarek

  Oceniono 254 razy 138

  Brawo pani Haniu. Nie każdy chce być niewolnikiem, jak reszta tu komentujących. Życie pod dyktando jak zwierzęta, wasz wybór.

 • c.t.k

  Oceniono 207 razy 127

  Najgorsze w tym wszystkim jest, że PIS doprowadził do podziałów i antagonizacji, na niespotykaną skalę, społeczeństwa. Dla utrzymania się przy władzy wykopali rowy, które pokolenia będą zasypywać

 • Gość: Ty ubfhbgfdxbjg

  Oceniono 177 razy 121

  Nie miałam aż takich skojarzeń, lecz podobne. Ze PiS jest nie głupi, wiedział że Polaków przekupi za parę groszy, i miał rację, wiedza ze Polacy są mało lotni więc wzięli na sylwestra samych disco połowów, i co? Mieli największą oglądalność, nie dziwota, że cały świat się odwrócił już od Polski, każdy normalny z boku widzi co tu się dzieje, Niemcy blokady już stawiają żeby od nas się oddzielić na dobre, jako jedyni żyjemy w smogu, który nas otruje bo. PiS sobie tak życzy, by słabsi i starsi poszli w..... A same matoly, którymi będą rządzić zostaną. Same,, zabki,, które należą do Rydzyka jak się dowiedziałam prosperuja jedna metr od drugiej, sklepy zamknięte w Nd. Średniowiecze. Wstyd.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 175 razy 111

  Ma 100% racji. Gdyby Niemcy okupowali wciąż Polskę, to robiliby TV dokładnie taką jak Kurski. Sukcesy na froncie, propaganda i tandetna rozrywka na poziomie szamba.

 • state77

  Oceniono 157 razy 105

  8 milionów przed ekranami TVPiS pokazuje, ze w Polsce bieda, aż piszczy!!! Ludzie zamiast iść na imprezy sylwestrowe lub wyjechać gdziekolwiek siedzą w domach przed propagandowym przekaźnikiem. POLSKA W RUINIE!!!

 • lotto_1

  Oceniono 111 razy 87

  Jak mawiali komuniści głupim narodem łatwiej się rządzi. Dewastacja szkolnictwa, kultury, sztuki i teatru, bolszewicka propaganda, polityka chleba i igrzysk, to układa się w jedną całość. Ma Pani rację.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX