Edyta Górniak już tak nie wygląda. Podczas sylwestrowego występu zaprezentowała nową fryzurę. Postawiła na ostre cięcie i nowy kolor

Edyta Górniak spędziła sylwestra na scenie w Warszawie. Impreza była zorganizowana przez stację TVN. Artystka zaprezentowała się w całkiem nowej odsłonie.

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej koncerty zawsze przyciągają mnóstwo fanów, a jej występ podczas Sylwestra 2019 był jednym z najbardziej wyczekiwanych.

Edyta Górniak zmieniła fryzurę 

Koncert sylwestrowy artystki odbył się w Warszawie. Na tę okazję wybrała żółty płaszcz typu tedy coat i złotą biżuterię. Całą stylizację dopełniał mocny makijaż, który tym razem był w odcieniach różu.

Jednak to fryzura gwiazdy zwróciła największą uwagę. Najwyraźniej Edyta zdecydowała się na noworoczną metamorfozę i sporo obcięła swoje włosy. Artystka podczas sylwestra miała dłuższego boba w jaśniejszym kolorze, co jest rzadko u niej spotykane. Nie da się ukryć, że nowa fryzura bardzo jej pasowała i wyglądała fantastycznie.

Przypomnijmy, że na sylwestrze 2019 zaśpiewała swój premierowy utwór "My way". Występ gwiazdy zachwycił widzów. Widzieliście? 

BO

Czy Edyta Górniak myśli o zakończeniu kariery? "Czasem mówię sobie dość, dość, dość".

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.