Była i obecna Fabijańskiego na Party Fashion Night. Maffashion robiła wszystko, by nie patrzeć na Sieklucką [WIDEO]

11 października w Warszawie odbyła się impreza Party Fashion Night, na którą przybył tłum gwiazd. Na ściance spotkały się była ukochana Sebastiana Fabijańskiego i - prawdopodobnie - nowa partnerka, z którą został przyłapany w jednoznacznej sytuacji.

Maffashion i Sebastian Fabijański mają za sobą burzliwe rozstanie. Wydaje się, że każde z nich na dobre zamknęło ten etap i jest już w nowym związku. Aktor jakiś czas temu został przyłapany przez fotoreporterów w towarzystwie Anny-Marii Siekluckiej i raczej nie szczędzili sobie czułości. Blogerka spotyka się z operatorem Mateuszem, który jest również byłym partnerem Izabeli Podgórskiej. Podczas Party Fashion Night na ściance doszło do niespodziewanego spotkania byłej partnerki Fabijańskiego i jego rzekomo nowej sympatii. Zabrakło tylko aktora. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna-Maria Sieklucka pochwaliła się apartamentem. W łazience kryształowy żyrandol i obrazy

Zobacz wideo Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Zaapelował do fanów

Party Fashion Night. Maffashion i Sieklucka spotkały się na ściance. Powiało chłodem 

Maffashion na modowe wydarzenie wybrała tiulową kreację projektu Agnieszki Maciejak, w której wyglądała niczym księżniczka Disneya. 

MaffashionMaffashion Fot. KAPiF

Na tej samej ściance obok celebrytki fotoreporterom pozowała Anna-Maria Sieklucka. Aktorka postawiła na czarny total look. Na mini sukienkę z odważnym dekoltem narzuciła marynarkę. Spotkanie byłej narzeczonej Sebastiana Fabijańskiego i aktorki, z którą jest łączony, z pewnością nie należało do najprzyjemniejszych. Biorąc również pod uwagę fakt, że Julia Kuczyńska i aktor nie rozeszli się w zgodzie, a Fabijański niedawno publicznie dopiekł byłej ukochanej

Party Fashion Night. Maffashion i Sieklucka spotkały się na ściance. Powiało chłodemParty Fashion Night. Maffashion i Sieklucka spotkały się na ściance. Powiało chłodem Fot. Kapif

Obie zachowały bezpieczny dystans i jak ognia unikały swojego wzorku. Sieklucka stanęła jak zamrożona, podczas gdy Maffashion odwróciła się do niej plecami i, grając kreacją, skupiała na sobie uwagę fotoreporterów. 

 

Więcej zdjęć zażenowanych Maffashion i Anny Marii Siekluckiej znajdziecie w galerii na górze strony. 

Katarzyna Warnke, Piotr StramowskiWarnke i Stramowski byli na jednej imprezie. "Udawali, że się nie znają"

Więcej o: