Sebastian Fabijański dopieka Maffashion. "Całe życie robi sobie zdjęcia na Instagrama"

Sebastian Fabijański w ostatnim wywiadzie odniósł się do uszczypliwych wypowiedzi Maffashion. Przy okazji przekonywał internautów, że nie znają całej prawdy.

Niedawno Sebastian Fabijański pojawił się na premierze polskiego filmu o zombie pt. "Apokawixa", w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Aktor, pozując na ściance, dumnie promował komedio-horror. Po krótkich refleksjach dotyczących branży i produkcji filmowej, Sebastian Fabijański w rozmowie z dziennikarzem odniósł się do wpisów Maffashion. Była partnerka jakiś czas temu zasugerowała, że jest on problematycznym narcyzem.

Zobacz wideo Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Zaapelował do fanów

Sebastian Fabijański ostro odniósł się do zarzutów Maffashion

W marcu Rafalala udostępniła w internecie nagrania ze swojego spotkania z Sebastianem Fabijańskim. Na zamieszczonych materiałach słychać było głos aktora. Szum medialny wywołany wokół afery  bezpośrednio przyczynił się do rozstania Sebastiana Fabijańskiego ze znaną blogerką modową Maffashion. Ostatnio Sebastian Fabijański ostro odniósł się do słów byłej partnerki.

Życie zawsze ma niuanse, zawsze ma dwie strony. Żyjemy w czasach, gdzie bardzo łatwo z kogoś zrobić kata i wesprzeć ofiarę. Natomiast robimy to, nie wiedząc kompletnie, co się działo w relacjach. (…) Ja jestem narcyzem, ja się do tego przyznaję. Mam zaburzenia osobowości narcystycznej, dlatego tutaj stoję, k***a mać. Ja się nie boję do tego przyznać. Pytanie jest tylko, czy osoba, która przez całe życie robi sobie zdjęcia na Instagramie i to jej życie kręci się wokół niej, czy aby na pewno jest pozbawiona cech narcystycznych... Ten, kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem - powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Sebastian Fabijański wyznał także, że po śmierci ojca znalazł się w zakładzie psychiatrycznym. Zdradził, że nadal bierze leki.

Sebastian Fabijański o relacji z synem

Niedawno aktor wyjawił, jak wyglądają jego relacje z małym Bastianem po rozstaniu z Maffashion. W najnowszym wywiadzie również odniósł się do swojego dwuletniego syna. 

Bardzo nie chcę, żebym został w pewnym momencie sprowokowany na tyle, żebym zaczął gadać. Bo szczerze? Nie byłoby ocalałych. Każdy wyszedłby z tego poharatany, łącznie z moim synem, łącznie z jego opiekunką. Naprawdę, nie chcę rozpoczynać... - dodał.

Sebastian Fabijański zwrócił się także do fanów i wszystkich osób, które angażują się w jego rozstanie. 

Naprawdę kompletnie nie znacie prawdy! - zakończył Fabijański.

Ostatnio Sebastian Fabijański był widziany na randce w towarzystwie Anny Marii Siekluckiej, znanej z filmu "356 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Myślicie, że ta historia będzie miała happy end?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.