Sebastian Fabijański ma już nową dziewczynę! To znana aktorka. Ale całuśni

Sebastian Fabijański niedawno zakończył związek z Maffashion w atmosferze skandalu. Wygląda na to, że aktor już pozbierał się po rozstaniu. Fotoreporterzy przyłapali go na spotkaniu ze znaną aktorką. Fabijański już skomentował romantyczne zdjęcia.

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego zakończył się w nieciekawej atmosferze. Aktor udzielił głośnego wywiadu, w którym przyznał się do niewierności, choć, jak podkreślił, nie zdradził Julii Kuczyńskiej z Rafalalą. Krótko po tym okazało się, że niewierna miała być także influencerka, o czym napisał sam aktor na Instagramie. Fabijański stara się ułożyć swoje życie prywatne na nowo. "Fakt" opublikował jego zdjęcia ze znaną aktorką, słynącą z filmów na podstawie powieści erotycznych Blanki Lipińskiej. Nie szczędzili sobie czułości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pamiętacie te gorące związki gwiazd? Mrozu pytany o Marinę nabiera wody w usta. Była Szyca po rozstaniu nie gryzła się w język

Zobacz wideo Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Zaapelował do fanów

Sebastian Fabijański sfotografowany w towarzystwie znanej aktorki. Nie zabrakło pocałunków

Sebastian Fabijański po zawirowaniach w życiu prywatnym postanowił usunąć się w cień. Dodał, że znika również z Instagrama. Wygląda jednak na to, że już jest gotowy, by wkroczyć w nowy związek. "Fakt" opublikował zdjęcia Fabijańskiego, który czule witał się z czekającą na niego pod domem Anną Marią Sieklucką. Nie zabrakło pocałunków. Jak donosi tabloid, potem wybrali się razem na stację benzynową. 

Więcej zdjęć Sebastiana Fabijańskiego w naszej galerii na górze strony. 

"Fakt" skontaktował się z aktorem i poprosił go o komentarz. Fabijański nie był jednak zbyt rozmowny. 

Nie chciałbym tego jakkolwiek komentować. To jedyny komentarz, na jaki bym chciał sobie pozwolić - wyznał aktor.

Książę Harry, Meghan Markle, książę William, księżna KateWyciekło, jak Kate i William zareagowali na odejście Meghan i Harry'ego z dworu!

Kto wie, być może aktorów łączą jedynie relacje zawodowe i wkrótce zobaczymy ich w nowej produkcji. Pasują do siebie? 

Więcej o: