One serio to powiedziały. 10 najgłupszych tekstów gwiazd. "Kiedy nie żyjesz, tracisz bardzo ważną część życia"

Gwiazdom zdarza się mówić naprawdę niebywałe głupoty. Przedstawiamy wam dziesięć najbardziej absurdalnych tekstów celebrytów, po których powinni zapaść się pod ziemię.

Trzeba sobie powiedzieć uczciwie, że kiedy gwiazda doskonale śpiewa czy gra w piłkę nożną, nie oznacza jeszcze, że należy przywiązywać wagę do wszystkich wypowiedzianych przez nią słów. Tym bardziej, gdy porusza tematy, o których nie ma pojęcia. Przedstawiamy dziesięć najgłupszych tekstów celebrytów z pierwszych stron gazet.

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Britney Spears

Gwiazda słynie z kontrowersji. Zdarzało jej się mówić i robić rzeczy, o których później mówiono miesiącami. My przypominamy pewną jej wypowiedź, która być może nie była szczególnie szkodliwa, ale za to z całą pewnością - głupia.

Chcę udać się do zamorskich krajów takich jak... Kanada.

Britney Spears George BushBritney Spears George Bush instagram.com/ britneyspears

Alicia Silverstone

Aktorka ma na koncie kilka niezłych ról, wśród których jest między innymi "Zauroczenie", "Pozycja obowiązkowa" czy "Słodkie zmartwienia". O tym ostatnim filmie zdarzyło jej się bardzo dziwnie opowiadać.

Myślę, że film "Słodkie zmartwienia" był wyjątkowo głęboki. Tę głębię widać w jego lekkości. Sądzę, że lekkość musi pochodzić z bardzo głębokiego miejsca, jeżeli oczywiście to ma być prawdziwa lekkość.

Arnold Schwarzenegger 

Aktor zrobił karierę nie tylko w przemyśle filmowym. Był też popularnym politykiem, a dokładnie gubernatorem Kalifornii. To stan, w którym dominują postępowe i liberalne poglądy. Schwarzenegger swego czasu chciał jasno dać wyraz poparcia dla małżeństw zawieranych pomiędzy osobami tej samej płci. Niestety, strasznie poplątał mu się język i wyszło bardzo komicznie.

Sądzę, że homoseksualne małżeństwa to coś, co powinno być zawierane pomiędzy mężczyzną a kobietą.

Arnold SchwarzeneggerArnold Schwarzenegger Instagram/@patrickschwarzenegger

Mariah Carey

Ta piosenkarka słynie z wielu absurdalnych wypowiedzi. Naprawdę mieliśmy wielki dylemat, którą wybrać. 

Za każdym razem, kiedy widzę w telewizji te biedne i wygłodzone dzieci, nie mogę się powstrzymać od płaczu. Też chciałabym być tak chuda, tylko bez tych much, brudu i wszechobecnej śmierci.

Mariah CareyMariah Carey Instagram/mariahcarey

Brooke Shields

Palenie szkodzi i zawsze warto o tym przypominać. Brooke wyszła z podobnego założenia, zrobiła to jednak w taki sposób, że może lepiej by było, gdyby nic nie mówiła.

Palenie zabija, a kiedy nie żyjesz, tracisz bardzo ważną część swojego życia.

Brooke ShieldsBrooke Shields Instagram/brookeshields

Jolanta Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska na swoim koncie ma wpadkę w telewizji śniadaniowej. W programie "Dzień dobry TVN" z wyrazem kompletnego zaskoczenia na twarzy nie spodziewała się, że drożdże można normalnie kupić w sklepach.

A drożdże można jeszcze kupić bez problemu? - pytała na wizji.

Jolanta PieńkowskaJolanta Pieńkowska Kapif.pl

Honorata Skarbek

Czas na kolejną polską gwiazdę, która udzieliła pamiętnego wywiadu w show Kuby Wojewódzkiego. Piosenkarka z pewnością musiała być bardzo zestresowana. Na pytanie dziennikarza, czy w Polsce mamy sejm czy senat odpowiedziała:

Nie no, proszę cię, z WOS-u miałam trójkę.

Honorata SkarbekHonorata Skarbek KAPiF.pl / KAPiF.pl

Christina Aguilera

Piosenkarka podobnie jak Britney Spears zapewne nie uważała szczególnie na lekcjach geografii. Przed festiwalem w Cannes zadała dziennikarzom absurdalne pytanie na temat imprezy.

A więc, gdzie odbywa się tegoroczny festiwal w Cannes?

Christina AguileraChristina Aguilera instagram.com/ xtina

Kayne West

W tym zestawieniu nie mogło go zabraknąć. Raper ma na koncie całą masą głupkowatych wypowiedzi, których sens jest trudny do przyswojenia. Swego czasu wytłumaczył to tym, że po prostu nie lubi myśleć.

Właściwie to ja nie lubię myśleć. Myślę, że ludziom się wydaje, że ja dużo myślę. To nieprawda. W ogóle nie lubię myśleć.

Kanye WestKanye West Instagram.com/ Pause_Online/ Screen

Gwyneth Paltrow

Na koniec mamy dla was aktorkę, która swoją wypowiedzią udowodniła, że ogromna ilość pieniędzy niekiedy sprzyja utracie kontaktu z rzeczywistością. Według niej nie ma bowiem nic gorszego niż jedzenie sera z puszki.

Wolałabym zapalić crack niż zjeść ser z puszki.

Gwyneth PaltrowGwyneth Paltrow instagram.com/ gwynethpaltrow

Według was, która z przytoczonych wypowiedzi jest najgłupsza?  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.