Willa Agnieszki Woźniak-Starak to raj na ziemi. Wrażenie robi piękna oranżeria i połączone ze smakiem style

Agnieszce Woźniak-Starak nie można odmówić dobrego smaku. Widać, że w urządzenie podwarszawskiego domu włożyła bardzo dużo pracy, tworząc niezwykle przytulną oazę.

Pochodząca z Warszawy Agnieszka Woźniak-Starak w stolicy mieszkała przez większą część życia. Chociaż dziennikarka lubiła wielkomiejski zgiełk, do przeprowadzki poza miasto skłonił ją Piotr Woźniak-Starak, którego żoną była do jego tragicznej śmierci w 2019 roku. Jak opowiadała w wywiadzie dla "Vivy!", pozostanie w mieszkaniu w Warszawie stało się również w pewnym momencie trudne, bo razem z Woźniak-Starak pod jednym dachem mieszka kilka psów. Urządzając dom w Konstancinie, kochająca czworonogi dziennikarka zadbała o to, aby jej pupile miały naprawdę królewskie życie.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o inflacji

Teściowe gwiazdZnani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Tak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak

W rozmowie z "Vivą!" w 2017 roku Woźniak-Starak opowiadała, że prowadzi niezwykle towarzyskie życie, jej dom jest ciągle otwarty i często wpadają do niej znajomi. 

Nasz dom jest otwarty również w sensie dosłownym, to jedna, wielka przestrzeń, jest wręcz stworzony do przyjmowania gości, ale zawsze przychodzi taki moment, kiedy muszę odpocząć, schować się - wyznała.

Słowa dziennikarki mają potwierdzenie w tym, w jaki sposób urządziła podwarszawską willę. Salon jest bardzo przestronny i wyposażony w wygodne, wyściełane welurem meble. Dominuje tu industrialny klimat, jednak ciepła dodają kolory - zwłaszcza pomarańczowy odcień foteli i dopasowanych do nich wysokich stołków barowych otaczających duży, okrągły stół.

 
 

Dużą ilość światła zapewniają m.in. spore, loftowe okna.

 

Związki Agnieszki WłodarczykWszyscy pamiętają związek Włodarczyk i Krawczyka, ale to z nim była przez dekadę

Miejsc do siedzenia i przyjmowania gości rzeczywiście nie brakuje, ale Agnieszka Woźniak-Starak zadbała także o to, aby mieć przestrzeń, w której może odpocząć i się wyciszyć. Idealnie sprawdza się do tego przeszklona oranżeria, która łączy się z pozostałą częścią salonu. Chociaż tutaj styl orientalny miesza się z nowoczesnością, całość urządzona jest z dużym smakiem.

 

Wygodne meble dziennikarka ustawiła także na zadaszone patio. Tutaj jest najbliżej natury - jej dom niemal ze wszystkich stron otoczony jest drzewami.

 

Agnieszka Woźniak-Starak nie zapomniała też o czworonożnych pupilach. Niemal w całym domu znajdują się wygodne siedziska dla psów, jednak zwierzaki chętnie korzystają także z wygodnych kanap i foteli. I trudno im się dziwić!

dom Agnieszki Woźniak-Starakdom Agnieszki Woźniak-Starak instagram.com/@aga_wozniak_starak

dom Agnieszki Woźniak-Starakdom Agnieszki Woźniak-Starak instagram.com/@aga_wozniak_starak

dom Agnieszki Woźniak-Starakdom Agnieszki Woźniak-Starak instagram.com/@aga_wozniak_starak

Więcej o: