Ewa Drzyzga w "DDTVN" w najmodniejszym kolorze 2023 roku. To idealny odcień dla dojrzałych kobiet

Ewa Drzyzga to modowa inspiracja dla wielu dojrzałych kobiet. Dzienniarka doskonale wie, jakie stylizacje wybierać, by wyglądać młodo i promiennie. W tym kolorze prezentuje się świetnie!

Instytut Pantone ogłosił, że kolorem roku 2023 będzie Viva Magenta, jednak nie wszyscy zgadzają się z tą decyzją. Znana firma zajmująca się badaniem konsumentów WGSN zapewnia, że w tym roku nasze szafy i wnętrza opanuje Digital Lavender. To delikatny, pastelowy odcień fioletu. Ewa Drzyzga postanowiła umieścić go w swojej stylizacji. 

Ewa Drzyzga w najmodniejszym kolorze roku. Stylizacja pełna klasy 

Poniedziałkowe wydanie "Dzień Dobry TVN" poprowadziły Ewa Drzyzga oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Obydwie panie postanowiły uzupełnić swoje stylizacje fioletowymi okryciami, jednak to Ewa Drzyzga wybrała najmodniejszy odcień. Lawendowa marynarka prezentowała się świetnie. Ten delikatny odcień sprawia, że twarz nabiera blasku. To doskonała propozycja dla dojrzałych kobiet. 

 

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła natomiast na bardziej intensywny odcień fioletu. Jej koszulowa kurtka również wyglądała modnie. Prezenterka dobrała do niej wielokolorowy golf i jeansy. Całość uzupełniła beżowymi botkami ze srebrnym czubem. 

Najmodniejszy kolor roku. Z czym go łączyć? 

Ewa Drzyzga lawendową marynarkę zestawiła z czernią, ale nie jest to jedyna opcja. Odcień ten prezentuje się świetnie w towarzystwie brązu i wszelkich odcieni beżu. Do takiego zestawienia warto również dobrać biały dodatek, który doda stylizacji jeszcze więcej świeżości. Nieoczywistą propozycją jest połączenie lawendy z soczystą zielenią. Takie zestawienie kolorystyczne będzie prezentowało się bardzo odważnie i nowocześnie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.