Agnieszka Woźniak-Starak z siwym odrostem na głowie. Nie tylko ona odpuściła farbowanie

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się ostatnio pod studiem "Dzień dobry TVN" w towarzystwie Pauliny Krupińskiej. Na głowie prezenterki można dostrzec srebrzyste kosmyki włosów. W takim wydaniu jeszcze nie mieliśmy okazji jej oglądać.

Agnieszka Woźniak-Starak pełną parą ruszyła z działalnością w internecie. Prezenterka "Dzień dobry TVN" uznała, że czas powoli przenieść się do sieci i razem z dziennikarką muzyczną Gabi Drzewiecką założyły nowy kanał "Trójkąt", gdzie do rozmowy w dwuznacznym trójkącie zapraszają popularnych mężczyzn. Celebrytka była ostatnio widziana pod studiem 'Dzień dobry TVN" i pokazała się z pasmami siwych włosów. Jak zawsze wyglądała zjawiskowo. Gwiazdy ostatnio coraz chętniej rezygnują z koloryzacji i dumą prezentują srebrzyste pasma i wygląda na to, że prezenterka właśnie dołączyła do tego trendu

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak przenosi się do internetu: Mam poczucie, że trzeba dzisiaj być w internecie

Marta Manowska"Sanatorium miłości". Uczestniczki o Marcie Manowskiej

Agnieszka Woźniak-Starak z siwymi pasmami na głowie zwróciła uwagę fanów. Czy to zamierzony efekt? 

Agnieszka Woźniak-Starak znana jest z tego, że na bieżąco śledzi modowe nowinki i kiedy pokazuje się publicznie, dba o każdy detal kreacji. W tym roku prezenterka "Dzień dobry TVN" będzie obchodzić 45. urodziny. Jaki ma stosunek do upływającego czasu? W rozmowie z Magdą Mołek otwarcie wyznała, że korzysta z udogodnień medycyny estetycznej. 

W starzeniu nie ma nic złego, ale nie każdy musi mieć na to ochotę, żeby się zestarzeć za szybko. Czemu mam się tak łatwo poddać czasowi i grawitacji? Rozumiem, że są tacy, którzy chcą się starzeć godnie i ja to cenię, ale czy ja muszę się starzeć godnie? Pewnie, że korzystam z medycyny estetycznej - wyznała w wywiadzie.

Ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się pod studiem "Dzień dobry TVN" z włosami przyprószonymi siwizną. Ukrywanie siwych włosów w ostatnich latach przestało być popularne, bo dużo kobiet stawia na naturalność i rezygnuje z koloryzacji. Gwiazdy czynią z tego atut np. Joanna Liszkowska, która dumnie obnosi się ze swoją siwizną, nazywając samą siebie "siwym lisem". Zobaczcie, które gwiazdy zdecydowały się na taką fryzurę. Więcej przeczytacie TUTAJ. Jak wam się podoba Agnieszka Woźniak-Starak w takim wydaniu? Nowy look celebrytki już zyskał aprobatę fanów.

Bardzo ładnie jej w siwych włosach - skomentowała jedna z fanek. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak fot. akpa.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Co sądzicie o niefarbowaniu siwych włosów? 

 

'Azja Express'"Azja Express". Afera po emisji pierwszego odcinka. Widzowie wściekli

Zobacz też: "10 lat młodsza w 10 dni". Uczestniczka zdegustowana tym, jak ją potraktowano. Oburzające słowa

 
 
Więcej o: