Agnieszka Woźniak-Starak kończy 45 lat. Tak się zmieniała. Fryzura "na garnek" to początek

Agnieszka Woźniak-Starak 15 kwietnia 2023 roku świętuje 45. urodziny. Dziennikarka dodała filmik podsumowujący jej spotkania z przyjaciółmi w tym roku, a my postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądała w przeszłości.

Agnieszka Woźniak-Starak od początku wiedziała, że zostanie dziennikarką. Prowadząca "Dzień dobry TVN" pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Polskim Radiu, a później już poszło. Teraz cieszy się ogromną rozpoznawalnością, a jej stylizacje często są omawiane na łamach prasy kolorowej. Czy zawsze wyglądała tak dobrze? Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jej zdjęciom z przeszłości. W czasach, kiedy zaczynała jako prowadząca w TVP, nosiła się bardzo oryginalnie, a jej fryzury były ekscentryczne.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak przenosi się do internetu: Mam poczucie, że trzeba dzisiaj być w internecie

Agnieszka Woźniak-Starak na początku nie była ikoną stylu. Wraz z wiekiem zaczęła uczyć się mody

Agnieszka Woźniak-Starak zaczynała swoją pracę w mediach od stanowisk reporterki i asystentki w Polskim Radiu. Później prezenterka postanowiła rozwijać się w innym miejscu i wystartowała w castingu na prowadzącą TVP. W tamtym czasie Agnieszka Woźniak-Starak miała dość charakterystyczny wizerunek, na który składała się fryzura z geometryczną grzywką i mocny makijaż. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak KAPiF.pl

Później zaczęła stawiać na naturalniejszy wizerunek, ale i wtedy nie obyło się bez modowych wpadek. Prowadziła popularne programy śniadaniowe, takie jak: "Kawa czy herbata", "Pytanie na śniadanie" oraz współprowadziła festiwale muzyczne w telewizji publicznej. Sama przyznała, że w tamtym czasie nie wiedziała, jak ma się ubierać, ponieważ w TVP nie było żadnych stylistów, którzy mogliby jej doradzić.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak KAPiF.pl

Kiedy zrezygnowała w 2012 roku ze współpracy z TVP, to jej styl uległ zmianie. Zaczęła ubierać się luźniej i nawiązywać stylizacjami do ukochanych przez siebie lat 70. Jej fryzura także zmieniła się na plus, ponieważ postawiła na wyprostowane włosy długości do ramion.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak KAPiF.pl

Dziennikarka po drodze wielokrotnie zmieniała fryzury. Jedną z charakterystycznych była ta z ombre na połowie długości włosów. W tamtym czasie idealnie wpisywała się w trendy. Oprócz tego siłę jej wizerunku podbijały rockowe stylizacje, które uwielbiała wkładać na wielkie wyjścia. To był jej znak rozpoznawczy w tamtym czasie.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak KAPiF.pl

Później było już tylko lepiej, kiedy prezenterka zaczęła współpracować ze stylistą, który zajmował się wcześniej modą męską. Wtedy powoli rodził się świadomy styl Agnieszki Woźniak-Starak, którym zaczęła inspirować innych.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak KAPiF.pl

Jednak najlepsze stylizacje przyniósł jej udział w "Dzień dobry TVN". Każdego poranka, kiedy pojawia się przed studiem programu śniadaniowego TVN-u, to jej stylizacje robią ogromne wrażenie. Wszystko za sprawą Alicji Werniewicz, która pieczołowicie przygotowuje jej ubrania na wystąpienia publiczne. Trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę świetny. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak EastNews

Agnieszka Woźniak-Starak - styl

Dziennikarka w modzie stawia przede wszystkim na klasyczne rozwiązania. Uwielbia łączyć garnitury oversize z butami na wysokim obcasie. Jej styl to połączenie francuskiej nonszalancji z rockowym pazurem i hipisowskimi latami 70. Nie lubi być przebrana, dlatego jej stylizacje są z reguły bardzo proste, a barwy, na które stawia to biel, szarości i czerń. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.