Wnętrza Agnieszki Woźniak-Starak to połączenie starego z nowym. Piękne ściany z cegły i sztuka na każdym kroku. Stylowo?

Agnieszka Woźniak-Starak słynie z dobrego stylu. Również swój dom urządziła, dbając o każdy szczegół. We wnętrzach przenikają się różne style. Jak mieszka znana prezenterka?

Więcej na temat wnętrz znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Agnieszka Woźniak-Starak należy do tych gwiazd, które po pracy cenią sobie ciszę i spokój, a także życie blisko natury. Dlatego kilka lat temu dziennikarka zdecydowała przeprowadzić się do Konstancina pod Warszawą, gdzie uwiła sobie gniazdko z gromadką psów. Jej dom zbudowany jest z czerwonej cegły, a otacza go kilka czarnych latarni. Wokół ma do dyspozycji sporych rozmiarów ogród, w których rośnie dużo drzew, co gwarantuje nie tylko bliskość przyrody, ale i prywatność. Jakie wnętrza królują u prezenterki?

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazała dom

Wnętrza Agnieszki Woźniak-Starak. Czerwone cegły

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

W domu Agnieszki Woźniak-Starak przeważają ściany z czerwonej cegły, z której został zbudowany cały dom. W otwartej przestrzeni przeważa styl industrialny. Wysokie sufity i okna przypominają klimat opuszczonej fabryki. Są też czarne dodatki.

Różne faktury i złote dodatki

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak fot. instagram.com

Prezenterka urządziła wnętrza z dbałością o detale. Oprócz funkcjonalności postawiła też na piękne dodatki. We wnętrzach można dostrzec metalowe i złocone elementy, np. duże lampy w jadalni. W ogromnych oknach zawisły brązowe firany, które w świetle zyskują złotą poświatę. To pomieszczenie to także dodatki czerni - w tym kolorze są stoliki, z którymi kontrastują obicia krzeseł i kanapy. Agnieszka Woźniak-Starak ma dużo miejsca do przyjmowania gości.

Nowoczesny styl i dodatki

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Industrialną formę domu u dziennikarki widać także w jej kuchni. Metalowe rury nie zostały zabudowane, a biegną wprost po ceglanej ścianie. Tam też znajduje się okrągły stół z masywną, metalową nogą i nowoczesnymi barowymi krzesłami w kolorze czerwieni. W tzw. sercu domu widać także zamiłowanie do dodatków - na ścianie znalazły się obrazy z wizerunkami kobiet. Podłoga została wyłożona wykładziną w wielokąty.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak fot. instagram.com

Przytulne gniazdko przy kominku

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak fot. instagram.com

W domu dziennikarki przejawia się także wiejski styl. W salonie ma tradycyjny ceglasty kominek, a wokół niego miejsce na drewno. Podłoga została wyłożona deskami. Leży tam także szary jednolity dywan. Całość prezentuje się przytulnie. To idealny kącik do odpoczynku, z czego korzysta właścicielka i lubiące ciepło ognia psy.

Obszerny taras i mnóstwo roślin

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak fot. instagram.com

Prezenterka ma w domu także przeszkloną ścianę, a ogromne okna prowadzą na taras. Tam także nie brakuje miejsca. Na drewnianym podeście znajdują się duży ogrodowy narożnik i donice z roślinami. Jest gdzie poleżeć na świeżym powietrzu. Z tarasu rozciąga się widok na ogród pełen drzew.

Więcej zdjęć z domu Agnieszki Woźniak-Starak zobaczycie, zaglądając do naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.