Joanna Koroniewska pokazuje wnętrza nowego mieszkania. Ile tam przestrzeni! Internauci: Wyobrażam sobie, jak będzie tam pięknie

Joanna Koroniewska zaprezentowała wnętrza nowego mieszkania. Internauci są zachwyceni luksusowym apartamentem. Gwiazda żartuje, że nie jest w stanie dogadać się z mężem w kwestii ustawienia mebli.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Koroniewska w zeszłym roku opowiadała o remoncie domu. Aktorka informowała na Instagramie, że prace posuwają się bardzo wolno. W końcu gwiazda zaskoczyła wszystkich, ogłaszając, że razem z rodziną porzuca remont i przeprowadza się do miasta. Teraz Koroniewska zaprezentowała zdjęcia wnętrz nowego mieszkania. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowborem wygłupiają się

Joanna Koroniewska kłóci się z mężem o to, jak ustawić meble

Niespełna tydzień temu Joanna Koroniewska zamieściła krótki filmik w mediach społecznościowych, na którym razem z architektką chodzą po nowym lokum i omawiają niezbędne poprawki. Fani byli pod wrażeniem luksusowego mieszkania. Przestronny, dwupiętrowy apartament zapierał dech w piersiach. Wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Niestety znów okazało się, że remont może przerosnąć gwiazdę. Joanna Koroniewska udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym widzimy piękne wnętrza oraz aktorkę siedzącą obok załamanego męża, Macieja Dowbora. Komentarz pod zdjęciem tłumaczy nam, że zakochani nie są w stanie dogadać się w sprawie ustawienia mebli. 

Moment, w którym jeszcze nie zaczęliśmy remontu, a już jest poważna kłótnia o ustawienie kanapy. Jak myślicie, jakie było sedno sprawy? Dodam nie ja zaczęłam robić problem. Ten obrażony wzrok pana na drugim planie zrobił mi dzisiaj dzień. Jak myślicie? Przynajmniej na razie stanęło na moim czy wręcz przeciwnie? U Was mąż też tupie nogą? Już sobie dosadnie przypomniałam dlaczego ja tak nie lubię remontów.
 

Mieszkanie zrobiło ogromne wrażenie na internautach. Pod fotografią pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Wspaniałe okna, a za nimi piękny taras do zagospodarowania.
Wyobrażam sobie, jak będzie tam pięknie. Cudowne widoki i już widzę ten pięknie zagospodarowany taras.
Ale tam wspaniale, piękne okna, cudowna przestrzeń!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Poznali się wiele lat temu na planie serialu "M jak miłość". Wspólnie wychowują dwie córki Janinę i Helenę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.