"Europa da się lubić" przyniosła im popularność. Co dziś robią i jak wyglądają uczestnicy show?

"Europa da się lubić" miała otworzyć widzów TVP na zagraniczne zwyczaje. Przy okazji program pozwolił wielu zagranicznym uczestnikom zdobyć popularność. Co dziś robią?

Więcej ciekawostek na temat programu telewizyjnego znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

"Europa da się lubić" pojawiła się w ramówce TVP w 2003 roku. Program miał zbliżyć polskich widzów do zwyczajów i kultur przedstawicieli innych państw. Premierowy odcinekweyemitowany został na niedługo przed wejściem Polski do Unii Europejskiej. Misją show, którego gospodynią była Monika Richardson, miało być pokazanie różnych zagadnień społecznych z perspektyw zagranicznych uczestników, którzy mieszkali już w Polsce. Format był rozrywkowy, a wielu zagranicznych gości, jak choćby Conrado Morreno, zdobyło dzięki "Europie..." sporą popularność.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Conrado Moreno został konferansjerem

Conrado od początku zwracał uwagę swoją atrakcyjnością. To właśnie on jako pierwszy zyskał sławę także poza show TVP. Z "Europa da się lubić" trafił do "Tańca z gwiazdami". W pamięci wielu widzów zapisał się jego wypadek ze skuterem i pytanie: "Czy jesteście cali?". Wciąż jest aktywny w show-biznesie. Pracuje jako konferansjer, sporo publikuje na Instagramie. Ma też swój podcast.

 

Paolo Cozza kocha jedzenie

Zabawny Włoch dzięki "Europa da się lubić" miał okazje podzielić się z fanami pasją do gotowania. Paolo Cozza jest prawnikiem, ale przez dłuższy czas flirtował z show-biznesem. Nie tylko wydał książkę kucharską. Wziął też udział w "Tańcu z gwiazdami" i został jurorem w programie "Śpiewajmy razem", który nie stał się jednak sukcesem.

 

Steffen Möller - z Europy do "M jak miłość"

Steffen Möller zadomowił się w TVP na dłużej. Niemiec, poza uczestnictwem w programie "Europa da się lubić", występował też w "M jak miłość". Steffen wydał też kilka książek, rozwijając swoją pasję do historii. Wciąż jest bardzo aktywny na Facebooku. Podobnie jak Conrado, Niemiec nagrywa autorskie podcasty.

Steffen MöllerSteffen Möller AKPA

Elizabeth Duda wróciła do zawodu

Po występie w "Europa da się lubić" została zaproszona do udziału w "Tańcu z gwiazdami". Spróbowała swoich sił na parkiecie. Wydała też kilka książek - m.in. "Mój Paryż". Zawodowo Elizabeth jest aktorką, dlatego po zakończeniu programu wróciła do stałego zajęcia.

Elizabeth DudaElizabeth Duda KAPIF/Eastnews

Kevin Aiston wciąż jest strażakiem

Kevin Aiston trafił do programu jako strażak z Wielkiej Brytanii. Po zakończeniu produkcji TVP wrócił do zawodu. Korzystając ze zdobytej rozpoznawalności i poczucia humoru, prowadził ponadto zajęcia dla dzieci o tym, jak zapobiegać niebezpieczeństwom. Po kilku latach zrezygnował z pracy w straży pożarnej i wrócił do gotowania. Okazuje się, że przed wyjazdem z Anglii skończył szkołę gastronomiczną. Chętnie oddaje się też pasji, jaką jest jeździectwo.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.