Marcin Prokop zażartował z Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Nie uwierzycie, do kogo ich porównał

Koronacja króla Karola III była szeroko komentowana również w polskich mediach. O wydarzeniu mówili między innymi prowadzący "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop korzystając z okazji zakpił z koleżanki z redakcji.

Trwają uroczystości związane z koronacją króla Karola III. Ceremonia była oglądana przez widzów na całym świecie. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce prawie 70 lat temu, gdy na tron wstępowała królowa Elżbieta II. O wydarzeniu rozpisywały się również polskie media. Tymczasem w śniadaniówce "Dzień Dobry TVN" padły żarty na ten temat. Marcin Prokop pokusił się o komentarz w stronę koleżanki z pracy.

Zobacz wideo Dorota Wellman powiedziała Prokopowi, że zaraz zemdleje na wizji. Przyjechała karetka

Marcin Prokop zażartował z Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana

"Dzień Dobry TVN" od lat jest programem uwielbianym przez widzów. Śniadaniówka jest emitowana każdego dnia. W roli prowadzących występują prezenterzy, którzy dobrali się w kultowe duety. Najmłodszy staż ma para Małgorzaty Rozenek z Krzysztofem Skórzyńskim. Z kolei najdłużej na ekranie można podziwiać Marcina Prokopa z Dorotą Wellman. Fani zdążyli zauważyć, że tej dwójce często zbiera się na żarty w programie. Choć prowadzący nierzadko są złośliwi wobec siebie, darzą się dużą sympatią. Tym razem o złośliwy komentarz w stronę Rozenek pokusił się Marcin Prokop. Podczas emisji śniadaniówki padło pytanie, "jak wyglądałaby koronacja, gdyby odbywała się w Polsce". Prezenter szybko udzielił odpowiedzi. "Kto mógłby być królem? Może Radzio i Małgosia Rozenek? W zasadzie już są" - powiedział. Prokop zaszydził z celebryckiej pary.

koronacja Karola III Koronacja Karola była jak odcinek "The Crown". Turyści zachwyceni show.

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" zasiadł na tronie niczym Karol III

Podczas koronacji króla Karola III prowadzącym "Dzień Dobry TVN" wyjątkowo dopisywał humor. Jeden z prowadzących, Andrzej Sołtysik, postanowił pokazać się widzom w adekwatnej do wydarzenia scenerii. Prezenter zasiadł na przygotowanym wcześniej tronie. W jednej ręce trzymał berło, a obok znajdowała się korona. Niestety, fani śniadaniówki nie odebrali tego za dobrze. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo hejtu. "Z całym szacunkiem do pana Andrzeja, ale na tym tronie wygląda jak nadworny błazen", "Żenadometr wybuchł" - czytamy w komentarzach. ZOBACZ TEŻ: Księżniczka Charlotte wspierała młodszego brata podczas koronacji. Pokazywała mu, co ma robić. Urocze nagranie

Więcej o: