Doda wraca do "DDTVN". Prokop, a może Rozenek? Wiemy, kto przeprowadzi z nią wywiad "po latach" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Doda już 30 kwietnia pojawi się w "Dzień dobry TVN", po niemal dekadzie nieobecności. Wcześniej chęć wywiadu z piosenkarką deklarował Marcin Prokop. Czy tak się stanie? Plotek dowiedział się, komu ostatecznie przypadnie ta przyjemność.

To dobry rok dla Dody. Jej najnowszy album "Aquaria" sprzedaje się jak świeże bułeczki, a singiel z niego "Melodia Ta" zdobył status podwójnej platyny. Zauważyły to rozgłośnie radiowe i zaczęły grać najnowsze piosenki artystki, która długo nie miała szczęścia gościć na ich antenach. Piosenkarka po wielu latach nieobecności wróciła też niedawno do TVP i pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" oraz "Szansie na sukces". Plotkuje się, że będzie też jedną z gwiazd na tegorocznym festiwalu w Opolu. To jednak niejedyne powroty Dody po latach w tym roku. Już 30 kwietnia Rabczewska pojawi się w "Dzień dobry TVN", gdzie nie było jej blisko dziesięć lat.

Zobacz wideo Doda zdradza, o czym będzie nowe reality show. Wspomniała o Miszczaku

Kontrowersje wokół powrotu Dody do "DDTVN"

Powrót Dody do "DDTVN" wywołuje wśród jej fanów wiele emocji. Głównie za sprawą tego, że jedną ze współprowadzących program jest Agnieszka Woźniak-Starak. Między paniami przed laty miało dojść do bójki w chorzowskiej toalecie. Sytuacja miała miejsce po tym, gdy w programie "Na językach" prowadzonym przez prezenterkę obrażono - według piosenkarki - jej rodziców. Od tego momentu Doda nie miała wstępu do TVN-u, ale jej ban dobiegł niedawno końca. Pikanterii wokół jej występu w śniadaniówce TVN-u dodaje również fakt, że inną gospodynią "Dzień dobry TVN" jest obecna żona jej byłego męża - Małgorzata Rozenek-Majdan

Doda 30 kwietnia w "DDTVN". Kto przeprowadzi z nią wywiad?

Doda ma pojawić się w "DDTVN", by mówić o swojej nowej płycie i teledysku do piosenki "Zatańczę z aniołami", który opowiada m.in. o depresji i trudnych momentach z jej życia. Gwiazda ma ją tam też zaśpiewać. A że będzie to miało miejsce już 30 kwietnia, przeprowadziliśmy śledztwo, by dowiedzieć się, której parze prowadzących przypadnie wywiad z Rabczewską. Grafik na najbliższy tydzień jest gotowy.

"Nie prowadzimy wtedy programu (z Dorotą Wellman - przyp.red)" - poinformował Plotka Marcin Prokop, który wcześniej mówił w mediach, że nie miałby nic przeciwko, by gościć Dodę u siebie w wydaniu.

W rozmowie z Plotkiem Paulina Krupińska i Filip Chajzer również przyznali, że 30 kwietnia nie mają dyżuru w "DDTVN". Udało nam się ustalić jako pierwszym, że w dniu wizyty Dody, poranny program TVN poprowadzi za to Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. "My z Damianem jesteśmy 1-2 maja" - powiedziała nam Paulina. Agnieszka Woźniak-Starak czy Małgorzata Rozenek-Majdan mogą więc odetchnąć z ulgą. 

Jakiś czas temu Rabczewska deklarowała, że nie ma wpływu na parę prowadzących, która będzie gościła ją u siebie na kanapie. Wydawało się jednak pewne, że producenci programu nie wyznaczą do rozmowy z nią Małgosi czy Agnieszki, by nie wprawiać je w zakłopotanie i dyskomfort. Chociaż piosenkarka nie miałaby nic przeciwko takiemu wywiadowi. "Ja nie wybieram sobie żadnej pary. To zostało powiedziane i wybrzmiało, że Marcin z Dorotą chętnie mnie zobaczą na swojej kanapie. Nie rozumiem, dlaczego nie Agnieszka i nie Rozenek. To byłby wywiad życia. Ale to też rozumiem, nie każdy ma odwagę. Ja to bardziej podchodzę na luzie i z poczuciem humoru" - mówiła Doda w wywiadzie z portalem Pomponik.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.