Co podarować ukochanemu na Dzień Chłopaka?

Dzień Chłopaka, który obchodzimy 30. września, to doskonała okazja, by sprawić prezent swojemu ukochanemu. Aby podarunek zrobił wrażenie i przyniósł wiele radości obdarowywanemu mężczyźnie, powinien być dopasowany do jego osobowości i stylu bycia. Wcale nie trzeba wydawać majątku, aby wywołać szczery śmiech na obdarowanego. Wystarczy dobry pomysł i odrobina zaangażowania.

Jaki prezent dla romantyka?

Jeśli Twój chłopak kocha wiersze i recytuje Ci je przy każdej możliwej okazji, albo zachwyca się śpiewem ptaków i pięknem przyrody, to bez wątpienia masz do czynienia z niepoprawnym romantykiem. Z pewnością uwielbia Cię zaskakiwać spontanicznymi wyjściami czy wyjazdami i nie raz podarował Ci kwiaty bez okazji. Pora zatem mu się odwdzięczyć i przygotować dla niego coś, co ogrzeje jego romantyczną duszę. Według nas świetnym pomysłem na prezent dla tak uczuciowego mężczyzny może być na przykład poduszka z Twoim zdjęciem albo wymyśloną przez Ciebie dedykacją i tekstem. Zaraz po przebudzeniu i przed pójściem spać będzie mógł spoglądać na takiego uroczego jaśka i z pewnością pośle wtedy w Twoim kierunku kilka ciepłych myśli…

Wrażliwcy z sercem na dłoni, z radością i wdzięcznością przyjmą również kubki z wyznaniem miłości czy zdjęciem swojej ukochanej. Dzięki gotowym szablonom możesz w kilka minut zaprojektować spersonalizowany kubek dla swojego ukochanego.

Jaki prezent dla piwosza?

Mężczyzna, któremu chcesz sprawić przyjemność w Dniu Chłopaka, jest absolutnym fanem złotego trunku i mógłby bez końca rozmawiać o ciekawych kraftowych piwach, nowych rzemieślniczych browarach i różnicach pomiędzy poszczególnymi gatunkami? Wybór prezentu jest zatem bardzo prosty! Gadżety związane z piwem na pewno go uradują. U nas znajdziesz np. oryginalne kufle, na których możemy wygrawerować Twoje życzenia albo zabawną sentencję. A co najważniejsze – są w stanie pomieścić naprawdę sporo chmielowego napoju.

Jaki prezent dla miłośnika sportu?

Dbanie o formę jest popularne wśród coraz szerszego grona mężczyzn. Jeśli Twój chłopak  każdą wolną chwilę spędza aktywnie i chętnie podejmuje nowe sportowe wyzwania, 30. września możesz podarować mu gadżet związany ze sportem właśnie. U nas znajdziesz spory wybór takich drobiazgów, począwszy od kubków dla biegaczy, a na etui na telefon z motywami sportowymi skończywszy. Ciekawym pomysłem na prezent może być także plakat ze zdjęciem przedstawiającym jego sportowe zmagania.

Co wybrać dla zapalonego kucharza?

Gotowanie to dla wielu osób wciągająca pasja i inspirujące hobby. Twój chłopak podziela zainteresowanie kulinariami? Jeśli tak, to na Dzień Chłopaka idealnym prezentem dla niego będzie personalizowany fartuch z jego imieniem i podpisem „Szef domowej kuchni” lub jakimś innym, zabawnym opisem wymyślonym przez Ciebie. Oryginalnym podarkiem może być również zestaw puzzli ze zdjęciem wybranej, ugotowanej przez niego potrawy, którą przygotował na wspólną imprezę czy uroczystość rodzinną albo którą po prostu chciał się pochwalić.

Amator gotowania z wdzięcznością przyjmie także np., książkę kulinarną ulubionego autora albo etui na telefon z apetycznym zdjęciem.

To zaledwie kilka pomysłów i inspiracji na prezenty z okazji Dnia Chłopaka. Po więcej inspiracji zajrzyj na Empik Foto.