Monika Goździalska

Monika Goździalska

Monika Goździalska to polska modelka, celebrytka, uczestniczka konkursów piękności. Brała udział w wyborach Mrs. World w 2011 r., w którym to konkursie zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. Występowała w programach takich jak "Big Brother" oraz "MasterChef". Po tym, jak wzięła udział w show Polsatu "The Real Housewives. Żony Warszawy", jej kariera w mediach nabrała rozpędu.


Data urodzenia: 22.03.1980 r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Instagram: @monika.gozdzialska
Dzieci: Natalia (ur. 2001 r.), Tristan (ur. 2006 r.)

Monika Goździalska - modeling

Monika Goździalska pochodzi z Brześca Kujawskiego. Jej kariera rozpoczęła się, gdy Monika miała 16 lat. Została zauważona przez pracowników agencji modelek podczas spaceru ulicą Smolną w Warszawie. Początkowo sceptycznie odniosła się do ich propozycji, jednak ostatecznie zdecydowała się na współpracę. Wyjechała do Paryża jeszcze jako nastolatka. Pozowała dla czołowych francuskich fotografów mody. W 1999 r. Monika została wybrana Twarzą Europy. Jej szybko rozwijająca się kariera została przerwana przez nieplanowaną ciążę. Początkowo Goździalska, jak sama przyznaje w wywiadach, załamała się. Wróciła do Polski i na kilka kolejnych lat wycofała się z życia publicznego.

Monika Goździalska - działalność w show-biznesie

W 2002 r. Monika Goździalska wzięła udział w trzeciej edycji "Big Brothera". Niestety jej przygoda z reality show nie potrwała długo ze względu na problemy zdrowotne. Po wycofaniu się z programu Goździalska na kilka lat wróciła do Paryża. W 2008 r. została zaproszona przez producentów "Big Brothera" do udziału w specjalnej edycji programu - VIP. Od dzieciństwa Monika Goździalska pasjonowała się gotowaniem. W wywiadach wspomina, że już jako dziecko chętnie przygotowywała obiady, a podczas pobytu w Paryżu żywiła współlokatorki. Kiedy zobaczyła w telewizji ogłoszenie o castingu do nowo powstającego programu kulinarnego "MasterChef" bez zastanowienia zgłosiła się na casting, który wygrała. Wystąpiła w I edycji programu emitowanego przez TVN. Od jakiegoś czasu Goździalska prężnie działa w mediach społecznościowych i ma spore grono fanów. Jej twórczość jednak budzi wiele kontrowersji - celebrytka jest bezpośrednia i nie boi się wypowiadać swojego zdania. Szerszej widowni pokazała się w 2023 r., kiedy to pojawiła się w programie "Żony Warszawy".

monika goździalska

Więcej o:

monika goździalska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.