"Zrypany beret, antymodelka, bez klasy...". Goździalska nie przypadła do gustu "Żonom Warszawy"

Pojawienie się Moniki Goździalskiej w "Żonach Warszawy" to jak wbicie kija w mrowisko. Panie ewidentnie nie przypadły sobie do gustu.

Znany na całym świecie format "The Real Housewives" doczekał się swojej edycji w kraju nad Wisłą. Pierwszy odcinek "The Real Housewives. Żony Warszawy" został wyemitowany w Polsacie 6 września o godz. 20.05. Według zapowiedzi producentów, show ma pokazać "prawdziwe życia bajecznie bogatych warszawianek". Niedawno do programu dołączyła Monika Goździalska, która z miejsca została oceniona od góry do dołu przez inne uczestniczki. Napięcie między "żonami Warszawy" narasta coraz bardziej. 

Zobacz wideo Uczestniczki "The Real Housewives. Żony Warszawy" wyolbrzymiają sukces i naginają rzeczywistość"?

"Zrypany beret, antymodelka, nie masz klasy...". Goździalska nie przypadła do gustu "Żonom Warszawy"

Magda, Anita i Anna podczas wypadu na golfa obgadywały Monikę. Padły takie określenia jak "brak klasy", "zrypany beret", "antymodelka". Anita stwierdziła, że zatrudni Goździalską u siebie jako sprzątaczkę, Anna z kolei uznała, że nie zaprosi jej na swoje urodziny. Kiedy Goździalska dowiedziała się o obgadywaniu przez koleżanki, panie wpadły w popłoch, zachodząc przy tym w głowę, która z nich je zdradziła. "Ty jesteś konfidentem?" - pytała Kasię Anita. "Co za suki p********e!" - skwitowała Kasia. Choć ostatecznie doszło do przeprosin Anity dla Kasi, atmosfera wciąż była napięta. A jak na wieści o obgadywaniu zareagowała sama Monika Goździalska? Uczestniczka wprost przyznała, że poczuła się poniżona i odtrącona. Mimo tego już zaciera ręce na zemstę. "Cieszę się, że spuszczę kurtynę w dół" - zapowiedziała uczestniczka.

'Żony Warszawy''Żony Warszawy' fot. Polsat - screen

"Żony Warszawy" reżyserowane? Joanna Krupa nie ma najlepszych wspomnień z udziału w amerykańskiej edycji

Joanna Krupa - była uczestniczka "The Real Housewives of Miami" - wyznała jakiś czas temu Plotkowi, że nie jest przekonana o sukcesie formatu w naszym kraju. "Ciężko mi powiedzieć, bo nie wiem, na jakim poziomie to będzie program i czy ludzie będą tutaj takie dramy lubić. Zobaczymy. Czas pokaże, jak będzie emisja" - powiedziała nam. Przy okazji rozmowy z dziennikarzem Plotka, Bartoszem Pańczykiem, wyznała, że jej odsłona show mijała się z prawdą. Uczestniczki amerykańskiej edycji pokazywały w programie nie swój majątek, byle tylko być w telewizji. Reżyserowanie programu było na porządku dziennym. Jak oceniacie "Żony Warszawy"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.