Świąteczny stół Kasi Tusk nie zawiódł. Pokazała dekoracje - stylowo i z klasą. Fani pod wrażeniem tacy

Kasia Tusk podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym uwieczniła świąteczny stół. Internuaci po raz kolejny są zachwyceni jej postem.

Kasia Tusk ma jeden z najpiękniejszych profili na Instagramie. Jej obserwatorzy zachwycają się zdjęciami, z których - jak piszą - bije magia, spokój i subtelność. Blogerka uwielbia przede wszystkim pokazywać swoje mieszkanie, które urządzone jest bardzo stylowo, oraz córkę, która w tym roku skończyła rok. Ostatnio pochwaliła się, że przebrała ją za wielkanocnego zająca. Później pokazała też, jak udekorowała świąteczny stół.

Zobacz wideo Zrozumie to każda młoda mama

Kasia Tusk chwali się świątecznym stołem

Kasia nie ukrywa, że uwielbia stylowe dodatki oraz piękne dekoracje. Nie mogło więc ich zabraknąć na stole, przy którym zasiadła z bliskimi. Znalazła się tutaj biała zastawa, koszyk na chleb oraz srebrna taca, na której ustawiła m.in. miskę z jajkami. Przy okazji złożyła fanom życzenia:

"To, co dobre, zawsze wygra, nawet jeśli wydawało się, że przegrało. To, co złe, zawsze przegra, nawet jeśli wydaje się nam, że wygrało". Poprawcie mnie jeśli źle zapamiętałam słowa ks. Twardowskiego o wielkanocnym baranku - nawet w bezkresnym internecie ciężko znaleźć te wciąż aktualne mądrości z przeszłości. Z okazji świąt życzę Wam więc tego co i tak z pewnością nadejdzie: Spokoju, radości i bliskości ukochanych osób - brzmią.
 

Internauci oprócz podziękowań za te piękne słowa oraz życzeń zostawili także wiele miłych słów. Po raz kolejny zwrócili uwagę na jakość zdjęć Kasi Tusk oraz stylowe dodatki, jakie wybrała.

Uwielbiam twoje zdjęcia. Jest w nich jakaś magia, elegancja, delikatność. Są wyjątkowe i niepowtarzalne.
Jest pięknie! I ta taca.
Dziękuję i Wam również tego życzę - piszą.

Oprócz Kasi Tusk swoje świąteczne stoły pokazały także m.in. Magdalena Ogórek oraz Anna Dec. Prezenterka telewizyjna zadbała o każdy szczegół, a pogodynka postawiła na dekoracje.