Kasia Tusk ćwiczy jogę z córką na macie od Chanel, która kosztuje tyle, co używany samochód

Kasia Tusk wykorzystuje czas w domu na ćwiczenia. Jak się okazuje, mata, z której korzysta, kosztuje majątek.

Kasia Tusk jak większość gwiazd spędza czas w izolacji we własnym mieszkaniu. Córka Donalda Tuska wykorzystuje wolne chwile na ćwiczenia, co relacjonuje na swoim blogu i w mediach społecznościowych. Na najnowszych zamieszczonych przez nią nagraniach widzimy, jak trenuje jogę ze swoją córką. Naszą uwagę zwróciła jednak mata Chanel, której używa. Kosztuje tyle, co używany samochód i to nie najgorszy. 

Kasia Tusk ćwiczy na macie za prawie 15 tysięcy złotych

Kasia Tusk na Instastory zamieściła nagranie, na którym stara się ćwiczyć, jednak córka nie do końca jej na to pozwala. Na uroczym nagraniu widzimy matę do ćwiczeń od Chanel, której cena na portalu Moda Operandi wynosi aż 3285 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje nam około 14980 złotych. Musimy przyznać, że to luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić, nawet wśród celebrytów. 

Chanel mataChanel mata screen Moda Operandi

Co ćwiczy Kasia Tusk?

Kasia Tusk wróciła do ćwiczeń i ogranicza swoje wychodzenie z domu do absolutnego minimum. Okazuje się, że dba o formę, robiąc ćwiczenia rozciągające, a także korzystając z treningów Ewy Chodakowskiej.

(...) Ćwiczę cztery razy tygodniu, z czego dwa razy wykonuję swój zestaw ćwiczeń rozciągających i z hula-hoop, a dwa razy wykonuję trening Ewy Chodakowskiej „Hot Body”. Od razu uprzedzam, że nie testowałam innych wirtualnych treningów – ten akurat dawno, dawno temu poleciła mi bratowa i tak już zostało...- czytamy na blogu Kasi. 

Kasia Tusk lubi luksusowe dodatki, a Chanel wydaje się jej ulubioną marką. W wakacje na Instagramie pochwaliła się ręcznikiem z tego samego domu mody za 5 tysięcy złotych. Myślicie, że ma jeszcze inne tak drogie gadżety?

RG

Więcej o:
Komentarze (129)
Kasia Tusk ćwiczy jogę z córką na macie od Chanel za ponad 14 tysięcy złotych
Zaloguj się
 • szycham88

  Oceniono 38 razy 34

  Tu nie chodzi o to czy kogoś stać tylko jakim cudem coś takiego tyle kosztuje,

 • j-a-ga

  Oceniono 37 razy 33

  Mam matę z Decathlonu za 10 PLN i uważam że ćwiczenia na tej macie niczym nie różnią się od tych na macie Chanel. Fakt zdjęcia na ista nie wrzucę 😭

 • awe26

  Oceniono 25 razy 23

  Straszny obciach takie eksponowanie marek. Kiedyś chwalenie się było uznawane za niekulturalne. Dzisiaj... cóż, frak podobno dobrze leży dopiero w trzecim pokoleniu. Ludzie umierają w Europie tysiącami, a pani Kazia chwali się matą ze znaczkiem... Wstyd.

 • hen354

  Oceniono 16 razy 16

  To jest mata wyjątkowa, jak na niej ćwiczysz robisz sie super sexy. Twoje samopoczucie rośnie w wiele szybciej niż na macie z Ikei. A kiedy puścisz zdjęcie z taka matka na fejsie to juz orgazm.

 • oelefante

  Oceniono 20 razy 16

  Nie jest to zbyt mądra osoba, skoro daje taką kasę za coś, co jest warte może 10 pln. No, ale głupich nie sieją. A wszyscy już wiedzą, jak bogaci stają się jeszcze bogatsi. Wciskają takim nowobogackim g... i na tym robią kasę.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 23 razy 15

  "Żywoty pustaków", odc. 837

 • jamagducha

  Oceniono 18 razy 12

  Ja bym się wstydziła tak chwalić. To demonstracja własnego próżniactwa i głupoty - że wydało się tyle kasy za najprostszą rzecz, różniącą się od innych, tańszych tylko jakimś znaczkiem :))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX