Kasia Tusk pozuje w pościeli i chwali się perfekcyjnym porankiem. Nie była sama

Kasia Tusk chętnie pokazuje swój przepiękny dom. Tym razem zdradziła, jak wygląda jej sypialnia.

Rodziny polityków od czasu do czasu korzystają na popularności swoich bliskich. Szansę z pewnością wykorzystała Kasia Tusk, córka byłego premiera Polski, Donalda Tuska. Dziewczyna założyła bloga "Make Life Easier". Jest też bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil śledzi już prawie 360 tysięcy osób, a to całkiem niezły wynik.

Kasia Tusk pokazała spodnie po obiedzie z córką: Gdy próbujesz zjeść z niemowlakiem na rękach...

Zobacz wideo

Kasia Tusk pochwaliła się sypialnią na Instagramie

Trzeba jednak przyznać, że pomimo swojej aktywności w mediach społecznościowych, Kasia Tusk jest dość powściągliwa, jeśli chodzi o pokazywanie życia prywatnego. Wyjątkiem jest jej mieszkanie. Córka byłego premiera jest bardzo dumna ze swojego domu i chętnie chwali się w sieci ekskluzywnymi wnętrzami. Ostatnio pokazała obserwatorom sypialnię.

 
Łóżko mnie zjadło i jestem mu za to wdzięczna.  PS. Wczoraj wieczorem skończyłam i opublikowałam dla Was długi artykuł na blogu. Dajcie znać czy teksty pielęgnacyjne podszyte nieco socjologicznymi rozkminkami Wam się podobają - czytamy pod kolażem zdjęć z sypialni.

Jak widać, blogerka ma słabość do bieli. Cały pokój został urządzony właśnie w tym kolorze. W pościeli znalazło się też miejsca dla jej pupila, Portosa. Pies umościł sobie miejsce na ogromnym łóżku. Obserwatorzy Kasi Tusk są zachwyceni jej wyczuciem stylu i poczuciem humoru, o czym dali znać w komentarzach.

Piękny poranek.
Jestem pod wrażeniem.
Szkoda, że mnie tak łóżko nie zjadło - czytamy.

Też pozazdrościliście córce Donalda Tuska?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.