Klasycznie, ale ultramodnie. Tak na premierze filmu "Biała odwaga" zaprezentowała się Olga Bołądź

Olga Bołądź nawet w klasycznej stylizacji potrafi zachwycić wszystkich dookoła. Ostatnio zabłysnęła na premierze filmu "Biała odwaga". Jej look to doskonała inspiracja i bardzo łatwo go odtworzyć.

5 marca w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się oficjalna premiera filmu "Biała odwaga" w reżyserii Marcina Koszałki. Oczywiście na wydarzeniu nie zabrakło największych gwiazd, aktorek i aktorów, celebrytów, a także influencerów. Naszą uwagę zwróciła Olga Bołądź, która zaprezentowała się w klasycznej, ale ultramodnej stylizacji.

Olga Bołądź stawia na klasykę. Jej stylizacja to doskonała inspiracja na wiosnę

Olga Bołądź nawet w klasycznej stylizacji potrafi zachwycić wszystkich dookoła. Kilka dni temu na premierze filmu "Biała odwaga" zaprezentowała się w looku, który każda z nas może odtworzyć wiosną. Postawiła na szare garniturowe spodnie z szerokimi nogawkami, do których dobrała granatową koszulę. Na wierzch zarzuciła ultramodną ramoneskę w stylu vintage.

Całość dopełniła czarnymi butami ze spiczastym noskiem i torebką marki Yves Saint Laurent w tym samym kolorze. Olga Bołądź zdjęcie w stylizacji opublikowała na swoim instagramowym profilu, dzieląc się przemyśleniami na temat filmu. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci chwalili wygląd aktorki. 

 

Klasyka to zawsze dobry wybór. Stwórz look w stylu Olgi Bołądź

Olga Bołądź udowodniła, że nawet na wielkie wydarzenia nie trzeba stroić się w zjawiskowe kreacje, a zwyczajnie można postawić na klasykę. Stylizacja celebrytki to również doskonały wybór na co dzień i warto się nią zainspirować. Postanowiłyśmy poszukać podobnych elementów garderoby w popularnych sklepach.  W Reserved znalazłyśmy niemal identyczne spodnie. Jest to szary model z szerokimi nogawkami. Wykonane są one z tkaniny z wysoką zawartością wiskozy. Z kolei na wyprzedaży w Goodlookin dorwiemy klasyczną granatową koszulę za jedyne 19,99 zł.

W Reserved znalazłyśmy również brązową kurtkę wykonaną z imitacji skóry. Ma ona krótszy krój i posiada wysoką stójkę. Będzie doskonale komponowała się z powyższymi elementami garderoby. Jako dopełnienie całej stylizacji doskonałym wyborem będzie torebka z Answear.

Co prawda, nie jest to model prestiżowej marki, jednak jest ona równie elegancka i szykowna, co torebka, którą miała Olga Bołądź. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.