Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak jest polskim tancerzem i choreografem. Jest zwycięzcą wielu konkursów tanecznych w Polsce i zagranicą. Popularność zyskał dzięki udziałowi w programach „Taniec z gwiazdami” i „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Przez pewien czas był związany ze starszą o 17 lat Małgorzatą Foremniak.

Imię i nazwisko: Rafał Maserak
Data urodzenia: 17 lutego 1984
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: tancerz, choreograf
Facebook: facebook.com/rafalmaserak/
Instagram: @rmaserak

Rafał Masrak – kariera

Rafał Maserak trzykrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Występował i zwyciężał na konkursach tanecznych we Włoszech, Francji, Austrii i Rosji.
Od 2005 do 2011 roku występował w programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”. Maserak tańczył z Klaudią Carlos, Małgorzatą Foremniak, Aleksandrą Kwaśniewską, Omeną Mensah, Katarzyną Figurą, Sylwią Gruchałą, Weroniką Książkiewicz, Anną Muchą, Julią Kamińską, Agnieszką Jaskółką i Katarzyną Zielińską. W dziesiątej edycji show wraz z aktorką Anną Muchą zwyciężył „Taniec z gwiazdami”.
W 2006 roku tancerz zagrał małą rolę w serialu „Na dobre i na złe”. Rok później wziął udział w programie „Szymon Majewski Show”. W 2014 roku po raz pierwszy wziął udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jego partnerkami były Joanna Moro, Marcelina Zawadzka, Julia Pogrebińska, Anna Cieślak, Elżbieta Romanowska i Olga Kalicka. Na jesieni 2016 roku występował w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Tancerz zwyciężył w kulinarnym show, a wygrane 100 tysięcy złotych poświęcił na cele charytatywne.

Rafał Maserak – związek z Małgorzatą Foremniak

Po tym jak Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak występowali razem w „Tańcu z gwiazdami” pojawiły się pogłoski na temat związku tancerza z aktorką. Relacja wywołała wiele kontrowersji, ponieważ Foremniak jest o siedemnaście lat starsza od Maseraka. Przez pewien czas para zaprzeczała informacjom, że są razem i twierdziła, że łączy ich jedynie przyjaźń. Z powodu wielu kryzysów w związku i nieprzychylnych komentarzy para rozstała się. W jednym z wywiadów Foremniak przyznała, że związek z młodszym tancerzem przyniósł jej wiele radości, ale również zmartwień związanych z krytyką ich różnicy wieku.

rafał maserak

Więcej o:

rafał maserak