Po kontuzji Małgorzaty Rozenek-Majdan nie ma śladu. Już zadała szyku w pięknej sukni i szpilkach

Małgorzata Rozenek-Majdan na początku lutego doznała kontuzji nogi, jednak bardzo szybko odzyskała pełną sprawność. Ostatnio pojawiła się na premierze nowego wydania "Forbes Women" w długiej sukni i szpilkach.

Małgorzata Rozenek-Majdan od jakiegoś czasu prowadzi dość aktywny tryb życia. Dużo pływa, jeździ na rowerze spinningowym, a także biega. Wszystko to ma związek z nagraniami do nowego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", który będzie emitowany wiosną. Niestety na początku lutego celebrytka doznała kontuzji podczas nauki jazdy na nartach. Założono jej gips, a następnie czekała ją rehabilitacja. Jednak Małgorzata Rozenek-Majdan szybko wróciła do pełnej sprawności.

Małgorzata Rozenek-Majdan zadała szyku w pięknej sukni. Po kontuzji nie ma śladu

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się ostatnio w warszawskim Nowym Teatrze, gdzie odbyła się premiera nowego wydania "Forbes Women". Ku naszemu zdziwieniu w swojej stylizacji postawiła na szpilki, co oznacza tylko jedno. Po kontuzji nie ma już żadnego śladu i celebrytka może brylować w butach na wysokim obcasie.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się w długiej czarnej sukni. Model ten bosko opływał sylwetkę celebrytki i podkreślał wszystkie jej atuty. Jak się okazało, jest to produkt polskiej marki Marlu. Niestety sukienka ta nie jest już dostępna. Jednak biorąc pod uwagę ceny innych modeli tej marki, z pewnością nie należała ona do najtańszych.

Czarna sukienka to must have w szafie każdej kobiety. Prawdziwe perełki znajdziemy w sieciówkach

Eleganckie czarne sukienki doskonale sprawdzają się na wiele okazji, dlatego warto mieć w swojej szafie choć jeden taki model. Zjawiskową sukienkę znajdziemy na wyprzedaży w Mohito. Teraz jej cenę ucięto aż o 64 proc. i kosztuje ona niecałe 50 zł. Naszą uwagę przyciągnęła również sukienka z Answear. Jest to model prestiżowej marki Patrizia Pepe, który kupimy teraz o połowę taniej.

Obydwie te sukienki są niezwykle szykowne i eleganckie. Będą cudownie prezentowały się w połączeniu ze szpilkami lub sandałkami na obcasie. Warto dobrać do nich połyskującą biżuterię w kolorze złota lub srebra. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.