Wreszcie na wyprzedaży. Długo polowałam na ten płaszcz. Ma aż 50 proc. wełny i super podkreśla talię

Niektóre elementy garderoby całkowicie skradają moje serce, jednak ich cena zdecydowanie zniechęca do zakupu. Dlatego też tak długo czekałam na to, aż ten płaszcz trafi na wyprzedaż. Teraz dorwałam go za ułamek ceny.

Zima powoli dobiega końca w związku z czym, wiele sklepów wyprzedaje płaszcze w mega atrakcyjnych cenach. Ja długo polowałam na model z wełną. Teraz trafił on na wyprzedaż i kupiłam go za ułamek ceny. Przechodzę w nim końcówkę tej zimy i kilka następnych sezonów. Moją uwagę przyciągnęły również inne ciekawe perełki.

Na taką promocję czekałam. W Answear płaszcz z wełną taniej aż o 300 zł

Płaszcze z wełną to idealny wybór na chłodne dni, jednak niestety nie należą one do najtańszych. Dlatego też długo czekałam, aż ta perełka z Answear trafi na wyprzedaż. Jest to model marki Medicine, który w składzie posiada aż 50 proc. wełny. Teraz dorwałam go taniej o 300 zł.

Płaszcz ten oprócz cudownego karmelowego koloru ma również boski krój. W talii posiada wiązany pasek, który podkreśla tę część ciała i optycznie wysmukla sylwetkę. Dzięki temu znakomicie prezentuje się on na każdej figurze.

Płaszcz skrojony na miarę elegantek. Ten piękny model dorwiemy w Mohito

Piękny płaszcz znalazłam również w Mohito. Gdyby nie to, że wreszcie przeceniono model z Answear, to z pewnością skusiłabym się właśnie na ten. Jest to płaszcz, który skradnie serce każdej elegantki. Ma on prosty krój i sięga do połowy łydki.

Model ten oprócz zapięcia na dwurzędowe guziki posiada również pasek w talii. Dostępny jest on w beżowym i szarym kolorze. Każdy z nich idealnie dopełni zarówno casualowe, jak i eleganckie stylizacje, dlatego warto mieć go w swojej szafie.

Mega modny płaszcz wyprzedaje Goodlookin. Kobiecy i elegancki model

Moją uwagę przyciągnął również płaszcz z Goodlookin. Zdecydowanie różni się on od poprzednich modeli, gdyż wykonany jest z materiału imitującego skórę. Takie płaszcze od kilku sezonów wiodą prym w modzie, więc warto rzucić na niego okiem.

Płaszcz ten dostępny jest w trzech kolorach: brązowym, czarnym i beżowym. Pierwsza wersja kolorystyczna całkowicie skradła moje serce. Teraz dostępny jest on na wyprzedaży. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.