Już nie, puchowy lub wełniany. Anna Mucha stawia na jeszcze inny płaszcz. Prawdziwa, zimowa petarda

Anna Mucha to kolejna polska gwiazda, która zaprezentowała stylizację idealną do odtworzenia dla każdego. Połączyła ze sobą dwa zimowe klasyki, płaszcz oraz długie kozaki. Zaledwie jeden element sprawił, że cały strój nabrał charakteru. Sprawdź, jak aktorka osiągnęła ciekawy efekt.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Szara stylizacja wcale nie musi być nudna. Anna Mucha potwierdziła tę tezę. Aktorka kilka dni temu zaprezentowała się w stroju utrzymanym tylko w tym kolorze. Był to bardzo prosty zestaw, składający się z płaszcza i skórzanych kozaków. Skupię się na tym pierwszym, który został wykonany z niezwykle modnego materiału. Takie proste połączenia stanowią doskonałą inspirację na co dzień.

Zobacz wideo Anna Mucha zatrudniła ekipę do układania kartonów w piwnicy

Anna Mucha w bardzo modnym płaszczu i kozakach z sieciówki

Anna Mucha to kolejna gwiazda, która nie stroni od rzeczy ze znanych sieciówek. Kilka dni temu jako ambasadorka marki, aktorka wybrała się do salonu Skody. Nawet przy takiej dość casualowej okazji, wybrała niezwykle modną stylizację, która ukazuje szarości w nowym świetle.

Na zdjęciach widzimy bardzo łatwy i minimalistyczny komplet, mianowicie kozaki oraz klasyczny płaszcz. Jednak diabeł tkwi w szczegółach. Anna Mucha włożyła szary płaszcz wykonany ze skóry. Ten materiał jesienią i zimą zyskuje na popularności. Poza tym prezentowany model to klasyk. Ma wiązanie w talii, zapięcie na guziki i sięga za kolano.

 

Jak już wspomniałam, pojawiają się także skórzane, długie kozaki na obcasie. Podobnie, jak płaszcz, one też są szare. Fanki szybko zaczęły wypytywać aktorkę, skąd wytrzasnęła buty. Okazuje się, że to propozycja H&M sprzed kilku lat i to upatrzona właśnie u jednej z widzek spektaklu teatralnego. 

Wiemy, gdzie kupić skórzane płaszcze. Wariantów jest kilka

Po pierwsze należy odpowiedzieć na pytanie, czy poszukujesz płaszcza ze skóry naturalnej, czy jej imitacji. W tym pierwszym przypadku należy rzucić okiem na ofertę Ochnik. Tam znajdziesz modele koloru czarnego lub brązowego. Jest też opcja szara, jak u Anny Muchy, ale wygląda na wersję bardziej wiosenną.

Skórzane płaszcze OchnikSkórzane płaszcze Ochnik (fot. Ochnik)

Wittchen przeceniło swój skórzany płaszcz. Marka postawiła na barwę koniakową. Cały fason przypomina nakrycie wybrane przez polską aktorkę. Tutaj też nie zabrakło wiązania w talii, czy klasycznego kołnierzyka. 

Czy poznasz, który płaszcz jest ze skóry naturalnej, a który z imitacji?Czy poznasz, który płaszcz jest ze skóry naturalnej, a który z imitacji? (fot. Wittchen, Reserved)

Natomiast jeśli interesuje cię tańszy zamiennik wykonany w imitacji skóry, Reserved posiada coś w sam raz. Mianowicie płaszcz ciemnobrązowy, sięgający za kolano, z zapięciem na zatrzaski. Wszystkie te propozycje można nosić podobnie, jak Anna Mucha, czyli ze skórzanymi kozakami. Do tego przyda się też wzorzysty szal lub dopasowany golf.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA