Katarzyna Cichopek łączy elegancję z militarnym stylem. Fanki podzielone. "Pięknie" vs. "Wiocha"

Katarzyna Cichopek ujawniła, w jakiej stylizacji będzie można oglądać w dzisiejszym odcinku "You "Can Dance. Nowa generacja 2". Niecodzienne zestawienie dwóch, zupełnie różnych stylów podzieliło internautów.

Katarzyna Cichopek zasiada w jury programu "You Can Dance. Nowa generacja 2". Na planie show pojawia się zazwyczaj w oryginalnych stylizacjach. Choć emisja dzisiejszego odcinka dopiero przed nami, to wiemy już, jak będzie wyglądała w nim Katarzyna Cichopek. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z planu "You Can Dance. Nowa generacja 2" na swoim Instagramie. Jej stylizacja podzieliła internautów. 

Katarzyna Cichopek prezentuje stylizację. Fani podzieleni 

W swojej najnowszej stylizacji Katarzyna Cichopek postanowiła połączyć ponadczasową elegancję ze stylem militarnym. Aktorka postawiła na białą marynarkę o lekko oversize'owym kroju i czarną bluzkę. Do takiego zestawu dobrała zielone spodnie w wojskowy wzór. Stylizację uzupełniły wysokie, czarne szpilki oraz srebrna biżuteria

 

Wśród fanek aktorki zdania na temat stylizacji były podzielone. W komentarzach pod zdjęciem znalazło się wiele komplementów:

Pięknie pani wygląda.
Super styl.
Piękna.

Część internautów nie była jednak zachwycona stylizacją. Pisali oni w komentarzach:

Kto panią tak ubrał. Stylówka dla mnie okropność.
Wiocha.

Choć połączenie wzoru moro z bielą i czernią to dobra decyzja, nie do końca zagrały tu fasony. Marynarkę mogłaby zastąpić czarna ramoneska lub zielona kurtka. Wzór moro świetnie komponuje się również z jeansem. 

 

Jak oceniacie stylizację Katarzyny Cichopek? Czy według Was była ona trafiona? 

OFERTY AVANTI24.PL: "Sezon na" pastelowe sweterki ze zdobieniem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.