Żona Macieja Rybusa świętowała urodziny, zajadając się tortem w wannie. Piłkarz złożył jej urocze życzenia

Maciej i Lana Rybusowie są małżeństwem od 2018 roku. Ostatnio żona polskiego piłkarza świętowała urodziny. W tym wyjątkowym dniu pławiła się w luksusie.

Maciej Rybus poznał Lanę w 2017 roku. W tamtym czasie rozpoczął karierę w klubie Lokomotiw Moskwa. Piękna Rosjanka zawróciła mu w głowie, gdy był jeszcze w związku z Natalią Czubaj. Choć niewielu wróżyło im stały związek, pokazali, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Rybus oświadczył się ukochanej już na początku 2018 roku. Kilka miesięcy później stanęli na ślubnym kobiercu. Lana przyjęła nazwisko męża. Para doczekała się dwóch synów: Roberta i Adriana.

Zobacz wideo Zaskakująca tajna broń reprezentacji Polski. "Naprawdę sami tego nie wiemy"

Żona Macieja Rybusa świętowała urodziny

Fani polskiego pomocnika niewiele dowiedzieli się na temat jego żony. Rybus rzadko się o niej wypowiada. Wiadomo jednak, że Lana urodziła się w 1996 roku w Osetii. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała już ponad 180 tysięcy obserwujących. Często chwali się momentami z prywatnego życia. Ostatnio obchodziła 27. urodziny.

 

Lana Rybus w wyjątkowy sposób świętowała ten dzień. Postanowiła wybrać się do SPA. Relację z wizyty opublikowała na koncie na Instagramie. Żona polskiego piłkarza beztrosko wypoczywała w jacuzzi. Pokusiła się także na ozdobiony tort urodzinowy. W komentarzach fani złożyli jej serdeczne życzenia. Maciej Rybus również zamieścił dla ukochanej kilka miłych słów w mediach społecznościowych.

Życzenia Macieja Rybusa dla żonyŻyczenia Macieja Rybusa dla żony fot. https://www.instagram.com/m.rybus_31/

Warto przypomnieć, że z uwagi na żonę i synów Maciej Rybus przez kolejne lata będzie grał w Rosji. Niedawno przeniósł się do klubu sportowego Spartak Moskwa. Ta decyzja spotkała się z ogromną krytyką ze strony fanów, ze względu na atak Rosji na Ukrainę. Na razie piłkarz nie wypowiedział się na temat kontrowersyjnej decyzji. Głos w sprawie zabrał jego menadżer, który stwierdził, że Rybus został w Rosji ze względu na bezpieczeństwo rodziny.

Maciej Rybus rzucił narzeczoną dla Lany

Maciej Rybus i Lana spotkali się po raz pierwszy w 2017 roku. Był wówczas zaręczony z Natalią Czubaj. Z obecną partnerką poznał się w restauracji, w której pracowała. Piłkarz miał przychodzić do knajpy kilka razy dziennie. Nie odpuścił, póki nie dostał jej numeru telefonu. Rok później para powiedziała sobie sakramentalne "tak". ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska zabrała córki na trening. Internautki zwracają uwagę na zachowanie Laury

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.