Maciej Rybus związał się z piękną Rosjanką. W czasie mundialu wypoczywali na Malediwach

Maciej Rybus, który gra w rosyjskim klubie, nie jest obecnie powoływany do reprezentacji. Tym samym, nie mógł polecieć na mundial. W tym czasie odpoczywa z żoną Laną Rybus i dziećmi na Malediwach.

Po tym, jak Rosja zaatakowała Ukrainę, większość sportowców grających dla rosyjskich klubów, podjęło decyzję o opuszczeniu kraju. Zrobili to m.in. Grzegorz Krychowiak i Sebastian Szymański. Maciej Rybus jednak zdecydował się pozostać w Rosji. Podpisał też umowę ze Spartakiem Moskwa na kolejne dwa lata. Swoją decyzję tłumaczył tym, że jego żona Lana pochodzi z Rosji, rosyjskie obywatelstwo mają także jego synowie. Tym samym Rybus nie może grać w reprezentacji i nie mógł pojechać na mundial w Katarze. W czasie, gdy nasi piłkarze walczyli na boisku, on poleciał na rodzinne i bardzo luksusowe wakacje na Malediwy.

Zobacz wideo Oto polskie WAGs. Jedna z nich to mistrzyni twerku

Maciej Rybus nie mógł grać podczas mundialu. Poleciał z rodziną na Malediwy

Maciej Rybus z Laną Baimatovą zaczął spotykać się w 2017 roku. Wówczas był zaręczony z Natalią Czubaj. Z piękną Rosjanką poznał się w restauracji, w której pracowała jako menedżerka. Ostatecznie piłkarz odszedł od partnerki i związał się z Laną. Rok później byli już po ślubie. Doczekali się dwóch synów: Roberta, który aktualnie ma cztery lata i Adriana, który niedługo skończy dwa lata. Piłkarz razem z rodziną obecnie wypoczywa na Malediwach. Jego żona publikuje mnóstwo zdjęć z luksusowych wakacji. Pokazała także synów, którzy wolny czas spędzali, grając w piłkę nożną.

 

Sportowiec również podzielił się fotografią z żoną. Nie brakuje pod nią negatywnych komentarzy, jednak piłkarz ma również swoich fanów, którzy życzą mu udanego wypoczynku.

 

Więcej zdjęć z wakacji Macieja Rybusa znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Maciej Rybus został w Rosji dla ukochanej. Dla niej porzucił narzeczoną. "Przychodził na lunch, na kolację i po treningu"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.