Maciej Rybus związał się z piękną Rosjanką. W czasie mundialu wypoczywali na Malediwach

Maciej Rybus, który gra w rosyjskim klubie, nie jest obecnie powoływany do reprezentacji. Tym samym, nie mógł polecieć na mundial. W tym czasie odpoczywa z żoną Laną Rybus i dziećmi na Malediwach.

Po tym, jak Rosja zaatakowała Ukrainę, większość sportowców grających dla rosyjskich klubów, podjęło decyzję o opuszczeniu kraju. Zrobili to m.in. Grzegorz Krychowiak i Sebastian Szymański. Maciej Rybus jednak zdecydował się pozostać w Rosji. Podpisał też umowę ze Spartakiem Moskwa na kolejne dwa lata. Swoją decyzję tłumaczył tym, że jego żona Lana pochodzi z Rosji, rosyjskie obywatelstwo mają także jego synowie. Tym samym Rybus nie może grać w reprezentacji i nie mógł pojechać na mundial w Katarze. W czasie, gdy nasi piłkarze walczyli na boisku, on poleciał na rodzinne i bardzo luksusowe wakacje na Malediwy.

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Zobacz wideo Oto polskie WAGs. Jedna z nich to mistrzyni twerku

Maciej Rybus nie mógł grać podczas mundialu. Poleciał z rodziną na Malediwy

Maciej Rybus z Laną Baimatovą zaczął spotykać się w 2017 roku. Wówczas był zaręczony z Natalią Czubaj. Z piękną Rosjanką poznał się w restauracji, w której pracowała jako menedżerka. Ostatecznie piłkarz odszedł od partnerki i związał się z Laną. Rok później byli już po ślubie. Doczekali się dwóch synów: Roberta, który aktualnie ma cztery lata i Adriana, który niedługo skończy dwa lata. Piłkarz razem z rodziną obecnie wypoczywa na Malediwach. Jego żona publikuje mnóstwo zdjęć z luksusowych wakacji. Pokazała także synów, którzy wolny czas spędzali, grając w piłkę nożną.

 

Sportowiec również podzielił się fotografią z żoną. Nie brakuje pod nią negatywnych komentarzy, jednak piłkarz ma również swoich fanów, którzy życzą mu udanego wypoczynku.

 

Tiktokerka połknęła własny ząbZrobiła sobie "tureckie zęby", jednego połknęła. Tak teraz wygląda

Więcej zdjęć z wakacji Macieja Rybusa znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Maciej Rybus został w Rosji dla ukochanej. Dla niej porzucił narzeczoną. "Przychodził na lunch, na kolację i po treningu"

Więcej o: