Maciej Rybus poślubił w Rosji Lanę, mając w Polsce narzeczoną? "To Natalia Czubaj miała być jego żoną"

Maciej Rybus i Lana pobrali się w marcu tego roku. Wcześniej piłkarz zaręczony był z Natalią Czubaj. Sportowiec zostawił narzeczoną dla pięknej Rosjanki?

Maciej Rybus ogłosił na początku tego roku zaręczyny z pochodzącą z Rosji, Laną. Zaledwie trzy miesiące później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Niedawno okazało się zaś, że wybranka piłkarza jest w bliźniaczej ciąży. Brzmi jak scenariusz pięknego filmu, prawda? Jest tylko jedno "ale".

Maciej Rybus ożenił się z Laną, mając narzeczoną w Polsce?

Jak podaje magazyn "Party", informacja o ślubie Macieja z Laną zaskoczyła znajomych piłkarza. Powód? Kiedy w lipcu minionego roku sportowiec wyjeżdżał do Rosji, gdzie poznał Lanę, w Polsce została podobno jego narzeczona, Natalia Czubaj. Jakby tego było mało, media spekulują, że kobieta dowiedziała się o nowym związku Macieja z prasy.

Rybus nie skomentował w żaden sposób rozstania z narzeczoną. Widać za to, że nowy związek kompletnie go pochłonął. Wszystko wskazuje na to, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotivem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu. - zdradziła Lana w wywiadzie dla gazety "Słowo".

Fani nie przestają zastanawiać się, dlaczego piłkarz rozstał się z Natalią. Sportowiec był z nią związany od 2009 roku i wszyscy byli przekonani, że to właśnie ona zostanie jego żoną.

Maciej Rybus i Lana - ślub

W marcu tego roku Maciej i Lana powiedzieli sobie sakramentalne "tak" we Władykaukazie. Uroczystość była zachowawcza i zorganizowana według obyczajów narodów Osetii.

Na ich ślubie zabrakło jednak rodziny i przyjaciół Macieja, ponieważ nie zdążyli zorganizować wiz. Dlatego też Rybusowie planują zorganizować jeszcze jedno przyjęcie, tym razem w Polsce.

Znamy się niecały rok, planowaliśmy ślub przed Mistrzostwami Świata, ale znalazł się termin wcześniej. Jedno wesele odbyło się w Rosji, drugie czeka nas jeszcze w Polsce. - ujawnił Maciej.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.