Maciej Rybus powitał na świecie drugie dziecko. Dodał zdjęcie z maluchem oraz zdradził imię. Jest dość rzadkie w show-biznesie

Maciej Rybus pochwalił się, że jego rodzina się powiększyła. Piłkarz reprezentacji Polski dodał na Instagramie zdjęcie z drugim dzieckiem.

Ten rok bardzo dobrze zaczął się dla Macieja Rybusa. Piłkarz, który od kilku lat związany jest z rosyjskim klubem Lokomotiw Moskwa, powitał na świecie drugie dziecko. Tym samym ich pierwszy syn, Robert, który urodził się w 2018 roku, został starszym bratem.

Maciej Rybus powitał na świecie drugie dziecko

Pomocnik, który gra także na pozycji obrońcy, pochwalił się radosną nowiną na Instagramie. Opublikował zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje z dzieckiem. Przy okazji zdradził jego płeć oraz imię.

Adrianek dołączył do naszej rodziny. Mama i dziecko czują się dobrze - poinformował szczęśliwy.
 

Nie da się ukryć, że Adrian jest dość niespotykanym męskim imieniem w polskim show-biznesie. W ostatnim czasie nasze gwiazdy najczęściej witały na świecie Henryków (Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oraz Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan), pojawił się także Jakub (Agnieszka Radwańska i Dawid Celt). Ostatnio rodziło się mniej dziewczynek. Rodzicami Laury zostali Anna i Robert Lewandowscy, a Neny - Lara Gessler i Piotr Szeląg.

Serdecznie gratulujemy i witamy na świecie!

Maciej Rybus - ślub

Piłkarz poślubił piękną Rosjankę Lanę 18 marca 2018 roku. Zorganizowali dwie ceremonie - jedną w ojczyźnie panny młodej, drugą w Polsce. Wybranka piłkarza zachwycała strojami. Podczas zaślubin w Rosji miała na sobie typową dla swojego pochodzenia zdobną szatę, później jednak przebrała się w koronkową suknię o fasonie syreny. W kraju męża zjawiła się za to w długiej białej kreacji z falbanami, która wyeksponowała dekolt oraz ramiona.

Zobacz wideo Robert Lewandowski z córką
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.