Kim jest Natalia Czubaj? Maciej Rybus zostawił ją dla obecnej żony. O ich związku dowiedziała się z mediów

Maciej Rybus i Natalia Czubaj byli związani ze sobą klika lat. Pojawiły się doniesienia, że piłkarz zostawił ją dla Lany, która została jego żoną. A Natalia Czubaj dowiedziała się o tym z mediów... Kim tak naprawdę jest była sportowca?

Jak poinformował magazyn "Party", Maciej Rybus poznał swoją obecną żonę w czasie, kiedy miał jeszcze narzeczoną. Informacja o ślubie z Laną zaskoczyła więc nie tylko znajomych, ale przede wszystkim samą Natalię Czubaj, która ponoć czekała na ukochanego w Polsce. Jakby tego było mało, spekuluje się, że kobieta dowiedziała się o nowym związku Rybusa z mediów.

Kim jest Natalia Czubaj? 

Będąc w związku z Maciejem Rybusem, Natalia Czubaj zapowiadała się jako wchodząca gwiazda internetu. Jej konto na Instagramie do dziś śledzi ponad 35 tysięcy użytkowników. Czubaj wspierała swojego partnera na trybunach, ale występowała też w telewizjach śniadaniowych, gdzie opowiadała m.in. o stereotypach partnerek piłkarzy. 

Bolą mnie te stereotypy, bo one nie są adekwatne do mojej osoby. Wiem, jaki jest stereotyp. Że nic nie robimy, siedzimy, pachniemy, leżymy i generalnie mamy życie usłane różami. A prawda jest taka, że nie spotkałam się z żywym stereotypem takiej dziewczyny, bo wszystkie te, które znam, są naprawdę fajne! -podkreślała Czubaj w "Dzień Dobry TVN".

Jak przystało na prawdziwą WAG, Natalia Czubaj na swoim Instagramie pokazywała ubrania od najlepszych projektantów. W jej stylizacjach mogliśmy zobaczyć m.in. rzeczy od Louboutina. Czubaj związana była z modelingiem. W 2007 roku została pierwszą wicemiss fotomodelek Łodzi oraz drugą wicemiss Warszawy. Rok później dotarła do półfinału Foto Models Poland. Później głównie zajmowała się pozowaniem do sesji oraz pracą na wybiegach. W jej zainteresowaniach była kosmetologia. W planach ponoć miała założenie bloga i otworzenie własnego SPA. 

Natalia Czubaj i związek z Maciejem Rybusem

Kiedy Czubaj była jeszcze w związku z Maciejem Rybusem, chętnie pokazywała wspólne zdjęcia z siłowni czy wspólnych podróży. Czy skasowała zdjęcia? Tego nie wiemy, ponieważ zmieniła swój profil na prywatny. Wszystko wskazuje na to, że podjęła taką decyzję, kiedy na jaw wyszły fakty, że Rybus zostawił ją dla innej. 

Maciej Rybus i Lana Rybus 

Maciej Rybus do tej pory nie odniósł się do medialnych spekulacji. W żaden sposób nie komentował też rozstania z Natalią Czubaj. Być może związek z piękną Rosjanką pochłonął go na tyle, że po prostu nie miał czasu i ochoty. 

Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotivem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu - zdradziła Lana, która została jego żoną, w wywiadzie dla gazety "Słowo".

Maciej Rybus i Lana zaręczyli się w lutym tego roku. Miesiąc później stanęli na ślubnym kobiercu. Ponoć żona piłkarza niebawem urodzi bliźnięta. 

Myślicie, że Natalia Czubaj zabierze głos? A może w końcu zrobi to Maciej Rybus? Pozostaje nam czekać. 

JT

Więcej o:
Komentarze (83)
Kim jest Natalia Czubaj? Maciej Rybus zostawił ją dla obecnej żony
Zaloguj się
 • zdzichu_bhp

  Oceniono 72 razy 68

  Njus dnia normalnie. Marny piłkarz celebryta rozstał się z nikomu nieznaną panią i związał z nikomu nieznana panią.

 • Gość: gość

  Oceniono 59 razy 57

  "Wiem, jaki jest stereotyp. Że nic nie robimy, siedzimy, pachniemy, leżymy i generalnie mamy życie usłane różami. A prawda jest taka, że nie spotkałam się z żywym stereotypem takiej dziewczyny, bo wszystkie te, które znam, są naprawdę fajne!"
  Pewnie, że są fajne. Fajnie leżą i pachną.

 • stellar14

  Oceniono 50 razy 46

  Kim jest Natalia Czubaj?
  G.... mnie to obchodzi. Natomiast żeby poczytać o akcji ratunkowej w Tajlandii muszę wchodzić na zagraniczne strony.

 • Gość: mojaopinia

  Oceniono 29 razy 27

  nie znam tych gwiozd

 • Gość: MichaU

  Oceniono 25 razy 25

  W sumie co to kogo obchodzi?

 • Gość: solo

  Oceniono 21 razy 21

  p. Natalia jest chyba jeszcze bardzo młodą osobą ale przez te "sztuczności" wygląda dużo poważniej od p. Macieja. Chyba, że jest kilka lat starsza...wtedy przepraszam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX